Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátomnak semmi baja az erekciójával egészen addig amíg meg nem próbálunk szeretkezni?

Figyelt kérdés
Állítása szerint már ő sem szűz(17 éves, én 18).És addig nincs is semmi baj, amíg meg nem próbál belém hatolni, de olyankor teljes csőd.Ez az én hibám?Nem vagyok elég jó neki?Vagy mi a baj?
2008. ápr. 28. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként megy az erekció, akkor halálbiztos, hogy lelki dolog. Nem fél a terhességtől? Hogyan védekeztek? Mi volt vele az előző kapcsolatokban?

Nincs valami gond a körülményekben? Nagy fülek az ajtókon... te hogy állsz hozzá (általában), ha valami gond van vele? Nem érezteted, hogy tapasztaltabb vagy nála?

2008. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
valami szorongás van a dolog mögött ez tuti!
2008. ápr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem éreztetem vele,hogy tapasztalatlan. Sőt ilyenkor mindig megvígasztalgatom...A körülmények sem zavarhatják, ugyanis nem vagyunk állatok, hogy bárhol, bármikor...csak ha 2en vagyunk a lakásban. Nem tudom, hogy az előző kapcsolataiban mi volt, mert sosem mesélt a más nőkkel való szexuális kapcsolatairól(de lehet, hogy nem volt miről mesélnie). Szerintem én mindent megteszek, de néha olyan érzésem van, hogy azért nem megy neki, mert én vagyok ott és nem az előző barátnője...aki okos, szép, stb. Ő mindig azt mondja, hogy ez nem az én hibám. De sajnos ettől én még nem érzem magam jobban. Mit tegyek?
2008. ápr. 28. 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretnélek megnyugtatni, hidd el, olyan nincs h nem vagy elég jó neki! Egy fiúnak a legtöbb lány jó lenne arra ami nektek nem megy, akit szeretünk (mint ti egymást), az a lány meg mindenre jó! Beszélgetni is. Ezt a dolgot szépen meg kell beszélnetek. Persze csak annyit várj tőle amennyit ő is akar, és nyugtasd meg h neked bármit elmondhat, ugyanúgy fogod szeretni. Ez bizalmi kérdés, hiába a szex, ha még az elején vagytok bizalom terén.
2008. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy szorongás az oka. A megfelelni vágyás, a félelem a teljesítőképességtől, hogy csalódsz benne...stb.

Én azt javasolnám, hgyjátok a szexet és csak pettingeljetek. Ezt mond is meg neki, hogy nem lesz szex, csak petting. És kényeztesétek egymást szex nélkül, és egy pár ilyen alkalom után lehet "játszani" és kicselezni, és úgy alakítani , hogy beléd hatoljon, hogy szinte észre sem veszi.

Ha úgy álltok neki, hogy nem lesz sezx, akkor talán ős em parázik be annyira, és talán jobban feloldódik:-)

2008. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek az elottem szoloval!

Az en kedvesemnek is voltak problemai a kapcsolatunk elejen. Tudta, hogy egy szex fenomennal eltem egyutt par evet es hat mi tagadas ez kiutott rajtam is.

Kicsit odavolt, hogy keves lesz nekem. S hat en is, hogy velem meg ilyen nem tortent...

Aztan szepen lassan minden kialakult. Nem eroltettem semmit, beszeltem es beszeltettem ot.

Rajottem, tul sok vagyok neki, tul agressziv.

O a jokislanyokat szereti hat idomultam....

Viszont neha kell, hogy allatkodjak egy kicsit o meg ahoz formalodott.

Ido es menni fog minden, hidd el.

2008. ápr. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, hogy válaszolt. Kicsit jobban érzem magam.
2008. ápr. 29. 21:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!