Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 163 cm vagyok, párom 1-2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

163 cm vagyok, párom 1-2 fejjel magasabb. Okoz ez nekünk bármi gondot a szexuális életünkben?

Figyelt kérdés

a párommal most jöttünk össze és még nem feküdtünk el.

ez befolyásolja a szexuális életünket?


2008. ápr. 28. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A szexuális életeteket nem fogja hátrányosan befolyásolni a köztetek lévő magasság-különbség, sokkal inkább meghatározóbb, a köztetek lévő vonzalom, és érdeklődés. Nagyon sok nőnek gyengéje, ha a férfi magas, és ez akár a szexuális vágyfokozás részét is képezheti, és növelheti a nőkben a biztonság érzetét, ami szintén fontos egy párkapcsolat és a teljesebb szexuális élet szempontjából.
2008. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magasságnak semmi köze sincs a szexuális élethez! Lehetett már olyat is látni, hogy az egyik fél törpe volt, mégis boldogok voltak, gyerekeik születtek!
2008. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
äljäl sämlira bazd ki.ilyen kéRdést apämmmm......ha ilyen kéRdést teszel fel ,jobb ha lesem fekszel vele:D:D:D:D:.ne haragudj,de szted....minden läny ugy välaszt magänak pärt,hogy max plusz 3 cm a pasi vagy hogyan?nem jelent problémät.....ettöl ne félj.....orälisan akarod elégiteni majd leül.vagy mire is voltäl kiväncsi?...jézusom..
2008. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 158 centi vagyok, volt egy párom aki 198 cm. Nem okoz gondot a szex, ott észre sem fogod venni, hogy ekkora különbség van.

A csókolózás nehéz, ha álltok,mert neked kitörik a nyakad, annyira hátra kell hajtani a fejed,neki meg annyira le kell hajolnia, hogy fáj a háta:-)

De ennél nagyobb gond nemlesz.

2008. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

180 cm magas lány vagyok, nekem volt egy 170 cm-es pasim, és bár nem voltam sokszor együtt, de pl a kutyapózban éreztem, hogy nem megy úgy, mint egy magasabb sráccal. Meg nekem az is fontos volt, hogy jó nagy legyen a pasim, beteritsen a teste. :D

De igy szerintem semmi gond nem lehet

2008. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!