Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Láttam a hugomat maszturbálni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a hugomat maszturbálni! ! Felizgultam rá?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, mikor hazaértem az üres házba, a szobámban ott feküdt hanyatt a 14 éves hugom,csukott szemmel,hangosan élvezkedve..épp ujjazta magát.Ilyen fiatalon???..és az érzés,ami bennem volt. Azt hiszem megkeményedtem. Félelmetes az egész. Amikor észrevette,hogy megláttam, gyorsan felkapta magára a bugyiját,és elkezdett magyarázkodni..aztán megmarkolta a nemiszervem,és megkérdezte,hogy felizgultam rá?? aztán mondta, hogy el ne mondjam szülőknek. persze hogy nem mondom. de most mit csináljak? úgy megsimogattam volna neki.ÁÁ.undorító.segítség.
2008. máj. 1. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Hát tényleg undorító vagy! És szórakozz máshol a kamu kérdéseiddel!!!
2008. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem, ha valaki felizgul a saját hugára az már gáz. Az, hogy 14 évesen masztizik teljesen normális, mert nincs korhoz kötve. Mindenki akkor kezdi el amikor akarja és azt csinál ami neki jó. Megmarkolta a péniszed? Én ilyet sose csináltam volna, ha lett volna fiú tesóm :D "úgy megsimogattam volna neki. ÁÁ. undorító" <--- ha undorító, akkor miért írtad, hogy megsimogattad volna neki vagy keményedtél? nem értem az összefüggést. Amúgy lehet, csak én vagyok az értetlen:D Javíts ki nyugodtan, ha nem vok normális:D
2008. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha jolsejtem te még szüz vagy :D hát igen undoritó , hogy még meg is fogta neked...az normális hogy masztizik meg hogy keményedtél tőle de az a gondolat hogy meg is simogattad volna neki az már gáz ^.^'
2008. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

hát undorítónak undorító, de nem hiszem, hogy annyira de annyira abnormális. van aki már arra begerjed h a kutyák csinálják, vagy lányok a lányokra, pedig soha nem tennék meg, csak azért mert ez ilyen erotikus. akkor nem a húgodat láttad benne hanem egy idegent.

az am normális, h 14 évesen maszturbál, bár azért én nem nyúltam volna oda a bátyámnak, mondjuk nekem nincs is bátyám, dsztem felejtsd ela dolgot tegyetek úgy mintha mi se történt volna és ennyi.

2008. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Ne izgulj!! Annyi történt, hogy nem a húgodat láttad benne, hanem egy élvezkedő lányt. A hormonjaid nem veszik a lapot, hogy ő a testvéred, és teljesen normális, hogy ráizgultál. Az, hogy a húgod megmarkolta, szerintem védekezés volt a részéről. Azzal, hogy ráizgultál, és tudtodra adta, hogy észrevette, bebiztosította magának, hogy nem mondod el a szüleiteknek. A fiatal férfi hormonjai már csak ilyenek. Vigyázzatok jobban mindketten, és ne menjetek messzebbre!!
2008. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk ez nekem gyanús. Nem igaz hogy nem hallotta meg hogy megjöttél, a másik meg hogy miért a szobádban csinálta az ágyadon. Az meg hogy megkérdezte hogy felizgultál-e és megfogta a pélódat, szerintem elég egyértelműnek tűnik hogy mit akart.


Most lehet hüledezni, de a net tele van ilyen sztorikkal, hogy testvéreknek szexuális kapcsolata van. Sok történet még a netre sem kerül ki. Lehet hogy a hugod csak tapasztalatot szeretett volna szerezni olyantól, akiben megbízik és biztos hogy nem beszéli ki utána.


Az meg hogy felizgultál természetes, akkor kellett volna aggódni, ha nem. :) Legalábbis szerintem

2008. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, de nem normális, hogy sokáig nézted sztem.

De a hugod meg teljesen őrült. A te szobádban csinálta? Nem hiszem, hogy nem sejtette, hogy hazajössz... És hogy még hozzád is nyúlt? NAGYON gáz, természetellenes.

Hiába a nőt látod benne, de én a testvért látnám benne.

És megsimogattad volna??????

ÁÁÁÁÁ, tudom hogy nagyok a vágyak, meg minden...de azért sok lány van a világon

Szerintem, ha többször direkt neked csinál ilyet, fenyegesd meg, hogy elmondod a szüleidnek.

De te meg ne táplálj vele szemben semmilyen vágyat, mert ennek nem elsz jó vége

2008. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanmár! Nem veszitek észre hogy kamuzik!
2008. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

a kérdés kamu egyértelmü 14 éves ksicsaj sose masztizna a bátya ágyán :D + ha magyarázkodik akk 100 hogy nem lenne anyi bátorsága hogy meg markolja izombol a dákód XD ha meg igen akk mond hol laktok :D rajta akpom én is :D hehe


am ha csak anyi lett ovlna ohgym egkeméynedtme . undorító akk feltételezme az hogy a saját hugimra ez nem beteges? XD


:D a hugi bizti jó csaj lenne ha létezne :D => nem beteges bár a megsimogatás az már picit fura XD van egy rossz érzésem azzal kapcsolatba hogy a szüzessége családon belűl marad XD de háűt ha ... akk hajrá XD te dolgod kamuman

2008. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

1 SZERINTEM nem kamu.

2 Az incesztus minden kultúrában tiltott, egyszerűen azért mert már az őseink is tudták hogy ha gyerek lesz, az nem lesz egészséges.

3 felizgultál rá, nem baj, de nem kéne szexelnetek mert netán összekeveritek a dolgot a szerelemmel...na az lenne a baj...illetve úgy mondom, nehezebb út...

2008. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!