Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen csúnya szavak izgatják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csúnya szavak izgatják a nőket szex közben?

Figyelt kérdés
barátnőm mondta hogy mondjak ilyeneket, de nem hogy mondjak miket. Én ilyeneket. nem tudok. Tudnátok. tanácsot adni? Ami. azért nem olyan durva mint pl kva. vagy hasonló.

2012. júl. 8. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha már a beszéded nem olyan, mint az írásod, biztos fel fog izgulni nagyon!
2012. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
bocs, telefonról ennyire tellett :S
2012. júl. 8. 11:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát én nő vagyok, azt tudom, fiúkat milyen csúnya szavak izgatnak fel. Olyan leminősítő, lekezelő szavak, ha lenéző vagyok velük, az sokakat felizgat (nem arról van szó, hogy a teljesítményét kritizálom). Most nem írom ide, meg lányoknál talán más is.
2012. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én barátommal elég tüzes vagyok, általában mindig.

Ahányszor elhatározzuk, hogy 'na, ma szeretkezünk', sosem jön össze, és állandóan (hát szépen mondva is csak) d*gunk.


Furcsa lesz ezt így leírni, de engem felizgat, amikor a fülembe súgja, hogy mennyire imádja a kis szűk p*ncim, és hogy milyen jó kis nedves vagyok.

De gyakran rákérdez, hogy szeretném e, ha most meg k*félne úgy, mint még soha. Fenekemet csapkodja, hátamat kaparássza. Állandóan a számba rakja az ujját, amit persze, ha szopogatok, őrületesen felizgul, felhevül.

Ezt persze olyan szöveggel kíséri, hogy az összes lyukat betömi rajtam. Ha üres a ház, a hajamnál fogva hátrahúz (persze nem annyira vadul), és azt mondja sikítsak csak, úgysem hallja senki.


Még mielőtt valaki minket szadista állatoknak nézne, nem igaz. :) Csak néha szex közben elborul az agyunk.

2012. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én a barátommal olyat szoktam "játszani", hogy ő most a szolgám. :D És ki kell elégítenie, a legkülönfélébb módokon. Nyalnia, sokáig d*gnia, közben én fekszek kényelmesen. :D És olyankor mondok neki én is lekezelő szavak, hogy ő csak erre való, hasonlókat.

Ez nagyon fel szokta izgatni. Mondjuk nálunk kis kötözés, bilincselés is van. :P


És ha vadul a dolog, csapkodom-markolászom közben a fenekét, karmolászom a hátát, mi is vadak vagyunk, néha zeng az egész ház. :D

2012. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy nyakörv is van, néha annál fogva vezetem a földön, vagy d*gás közben úgy irányítom a mozgását.

Tök jó pasi, külsőleg egy adonisz, senki nem gondolná róla, de így élvezi legjobban a szexet. :D


Nekem meg jó sok orgazmusom van, ha így csináljuk. :D

2012. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
bmw, bankkártya, hitel, gyűrű és egyéb ékszerek , divatos márkák hangoztatása, pénz suhogás
2012. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezek nem csúnya szavak. Többségükkel én is rendelkezem. :)

Bár ha a fiúm ezeket emlegetné az ágyban, gyanakodnék, hogy le akar nyúlni. ://

2012. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: :D
2012. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na jó kis tanácsokat kapsz. Bár mi is a másik felállásban működünk (mondhatni domina/szolga, bár azért nem kell túlzásokra gondolni) és így nyomjuk a vad sexet, de azért megpróbálok használható infót nyújtani.


Lányoknál talán a k*rva, r*banc ami nagyon csúnya. Ha ennyire nem akarsz belemenni, akkor a melleire, puncijára mondj csúnya szavakat, de izgatóakat! Mit tennél vele, mihez hasonlít.


Fogalmam sincs, mennyire válik be. Ilyen lányról nem tudok, eddigi barátaim akikkel felhozódott a téma szintén a "fiúalázós" kategória voltak.


De nem kell itt feltétlenül alázásba átmenni, csak egy kis izgalmas mocskolódás legyen benne. Fontos tudni kinek mi jön, mi a tűréshatár. Jobb ha megbeszéled vele. :)

2012. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!