Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Latom h a parom mar unja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latom h a parom mar unja a regi poziciokat es vagyik ujra. Mit tegyek? Mit valtoztassak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Vissz.kérdés: Melyek azok a régi pozíciók?


Itt sok minden újjat találsz:

[link]

2008. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a lényeg. A viselkedéseden is lehet változtatni. Úgy gondolom, nő vagy... nos: szoktad őt csábítani? Lenge ruhában a házimunka sokkal élvezetesebb... egy idő után, ha közben ő is látja. Ne hagyd magad rögtön eltéríteni! Végezd csak a munkád, akármi is történik közben... persze azért néhány hangot kiadhatsz... Próbáltad már? Vagy együtt fürdeni... vagy teregetni, függönyt húzni fölötte, ahogy fekszik az ágyon. Nem kell közben túlöltözni, és meg is érintheted teljesen véletlenül a melleddel... :-) - különösen, ha a ruha alól időnként kivillan valami, az nagyon izgató tud lenni. De lehet egy szál bugyiban vagy szoknyában (akkor ugye bugyi nélkül) is takarítani, szekrény tetejét pl. (ha meleg van, nem is lehet másképp kibírni)...

Vagy még egy lehetőség: valamit elfelejteni bevinni a fürdőszobába, amiért csuromvizesen kell kijönni, egy szál valamiben - ami mindig félrecsúszik, ahogy keresed azt a valamit (a lábad töröld meg előtte, nehogy elcsússz).

Ha ez sem hat, akkor ott valami gond van. De akkor hívd be, megmosni a hátad. :-)

2008. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb dolog nem a pozíciókban rejlik...A lényeg h lássa h neked is jó.Ezt könnyen elérheted..Pl. tévézés közben kicsit odabújsz hozzá, puszilgatod, majd előbújtatod magadból a kisördögöt és elkezdesz a nadrágjában túrkálni, simogatod, de ne engedd h egyből letámadjon..simogasd addig még az nem mondja h hagyd abba akarlak, vagy még le nem támad.A pasik imádják ha a nőn látszik h szeretne egyet szexelni.Akár egy új fehérneművel is megbolondíthatod.Bevált stratégia: Felizgatod, majd egy kis orál(nyalogatás)de ne menjen el addig ne húzd ki, ülj rá lovagló pózban és mozogj, közben vadul csókold és a hatás nem marad el..Sok sikert!!
2008. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(2. válaszoló vagyok) HA még van kérdésed írj priváton....Puszi!!!
2008. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ugyan így vagyok énis. Szinte mindent kipróbáltunk már, és kb van 5-6 pozició amit szeretünk és alkalmazzuk. Néha már én is unom. Élvezem, de már uncsi kicsit. Én hiába néztem neten őket, már mindegyik megvolt. A viselkedésen lehet változtatni... talán. Én azt próbáltam. Kicsit vadabb lettem, meg igyekszem meglepni egy kis szexyzéssel.
2008. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!