Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem "merem" őt kielégíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem "merem" őt kielégíteni?

Figyelt kérdés
Van egy pasim már több, mint fél éve. Ő már nem szűz én még az vagyok. Nemrég kezdtünk el pettingelni (kb másfél hónapja) és eddig úgymond csak ő csinálta a dolgokat. Mindig kérdeztem tőle, hogy: "mostmár nekem is kéne valamit csinálnom nem?" erre ő: "először "kiismelek" teljesen téged aztán jöhetsz te:)" ezidáig minden oké, és pár napja kezdtem el őt "fölfedezni" :) Megfogtam neki, gatyából kivettem :D és elkezdtem "huzogatni" rajta a kezem. a Gáz csak annyi, hogy nem merem őt teljesen a "csúcsra" vinni, mert leginkább attól félek a legjobban, hogyha párszor igy kielégítem kézzel és talán 1x összeveszünk, akkor a világnak kikürtöli, hogy én mekkora k_rva vagyok, mert kivertem neki. Pedig semmi okom nem lenne rá, hogy ezt higyjem, mert szeretjük egymást, sőt.. az ő elmondása szerint ő jobban szeret engem, mint én őt :) és mégse merem... Mi a gáz? Velem van a baj? segítsetek:S amúgy én 16 ő 17 éves.
2008. máj. 6. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy, szerintem egyáltalán nem lennél kurva ha megtennéd neki; kettő, ha szeret akkor nem mondana ilyeneket; három, hogy ha tényleg szereted képes vagy rá, hiszel magadban és arra gondolsz, hogy milyen jó neki, meghogy neked is csinálta már és az milyen jó volt, akkor menni fog... sok szerencsét
2008. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de vhogy mindig az van a fejemben :S
2008. máj. 6. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát a barátod valóban jobban szeret. Ráadásul eléggé önző módon is viselkedsz.


Attól nem félsz, hogy ha most vesztek össze, egy frigid szűzku**ának fog esetleg titulálni? :)

2008. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ha önző lennék akkor egyáltalán ki se akarnám elégíteni
2008. máj. 6. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából a korodnak megfelelően érzel és viselkedsz.

Én is azt tanácsolom, hogy ne törődj a közvéleménnyel: tipikus "kisködmön" eset. A fiúddal törödj - és azzal, hogy szereted-e őt eléggé ahhoz, hogy a kedvére tegyél. Ha igen, akkor szépen lassan, ahogy a te tempódból következik, szánd majd rá magad, hogy a csúccsra viszed. Ha szeret, tényleg nem fog kibeszélni. Egyébként meg mit gondolsz: a szerelmesek mit tesznek egymással??? Ti lennétek az elsők a világtörténelemben, akik ilyet tesznek?

2008. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem:) de köszi a bíztatást :)
2008. máj. 6. 20:14
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Kedves félénk: csak nyugodtan, mindent a saját tempódban.
2008. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. máj. 6. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát én sajnálom a srácot, jól meg van vezetve.
2008. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mert?
2008. máj. 6. 22:47
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!