Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány évesen nem korai az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen nem korai az orál?

Figyelt kérdés
a lány szempontjából ha én akarom kielégíteni
2008. máj. 6. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdd azzal - akárhány éves is. Először csak ismerkedjetek, és (kézzel) fedezzétek fel egymást.

Attól kezdve nem korai, ha már képes nedvesedni, és élvezi (nem csak elviseli), ha ott hozzáérsz. Valamint nincsenek benne különböző (vallásos, vagy egyéb) tabuk.

Egyébként hány éves?

2008. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én az elsőt 14 évesen csináltam, akkor is már tetszett
2008. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, a barátnőm 14 éves. Három hónap után jutottunk el az orális szexhez és az ujjazáshoz. Utána lelkiismeretfurdalásom volt kicsit, mert hát mégiscsak 14 éves és nem vagyok híve a korai szexnek, és ezt el is mondtam neki. Erre ő azt mondta, hogy ne aggódjak, jó volt neki, mert szerelemből történt meg.
2008. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!