Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan előre megbeszélt stoppolással, ahol az úti cél a Délegyházi nudista strand, és ott szeretne engem megismerni a pára aki útközben "felvesz", plusz a feleség szeretne egy stoppossal (velem)?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert jövőhét csütörtökön pont egy ilyenbe fogok bele csöppenni,ugyanis a napokban egy 49/55éves pár férfi tagja irt nekem,hogy a felesége szeretne egy stopossal kefélni,és hogy ott megismerkedhetnénk,és még a telefonszámát is megadta az úri ember...Kicsit izgulok,mert ez lesz nekem az első nudizásom,és kefélésem egy felességgel...Nagyon szépen kérlek titeket,hogy minél többen válaszoljatok erre,mert szeretnék mindent tudni erről...Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket
2009. júl. 17. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ne tedd meg.. lefeküdni egy feleséggel csak mert a férje megkérte? milyen férj ez? majd akkor szépen ő is elvárja a feleségétől h vmi szexi nagy mellű nőt hagy dugjon meg.. persze akkor majd egyből megy a vita.. SZTEM ne tedd.. lelkiismeret furdalásod lenne..
2009. júl. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

lehet jól el leszel két ilyen aberráltal és még jól is érzed magad,de az is lehet h jól lehúznak,aztán egy fához kötve találod magad az erdőben,jó esetben életben...

beteges sztem...

2009. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elfajzott lett a délegyházi népség,pedig milyen kulturált közeg volt évtizedeken át.15 évig voltam tag a nudin....

a nuditól nem kell félni,inkább az ilyen beteg emberektől,de ha neked ez nem gond,akkor szíved joga.

2009. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj.

Durva dolgok folynak most itt Délegyen és Varsányon, nem tudom merre laksz, de a helyedben a közelébe se jönnék :P


De azért mint pletyi érdekelne, hogy ki akar ilyet xD Na joh, nem.. (:

2009. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint például milyen durva dolgok történnek Délegyházán ? Hmm ?
2009. júl. 19. 04:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha itt laknál tudnád. Hosszú lenne most ide leírni (:


Amúgy a kérdésednél maradva szíved joga.

2009. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mégis mik történnek ?
2009. júl. 19. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

nudistradokról én is hallottam is ill. láttam is már érdekes storykat, talán két legemlékezetesebb

1, nem messze napozó pár egyszercsak belefeledkezett a szerelembe, és a csajszi ott a füvön úgy lesz..pta a barátját mint atom :-)

2, hasonló, már naplemente volt, alig voltak aparton, erre meg két srác hasonlót művelt, egyik állt, másik meg tétrdelt előtte, és lazán a parton elkezdték ... 5-6-an pedig tök kellemesen végignézték :-)


Szóval imádom amikor nudisták jönnek az álszent szövegükkel, h "ez nem erről szól" ... nem hát persze, a főzésről ....

2009. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Holnap telekocsi a Luppára. Van még hely.
2010. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!