Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 30 körüli férfiak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli férfiak miért szexelnek 17-18 éves lányokkal? Miért olyan jó a 'friss hús'?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megfigyeléseim alapján nem a friss hús a lényeg itt.Ellenkezőleg,ők azok akik még menőnek hiszik őket,mert a saját korosztályukban esélyük nem lenne.
2012. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bőven van olyan is, hogy fiatal lányok másznak rá 30 körüli férfiakra, mert érettebbnek hiszik magukat, ha 10-12 vagy több évvel idősebb csávókat szednek össze. Ők meg miért ne kapjanak az alkalmon?
2012. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
gondolom azért amiért 1 huszon pár éves: mert a korosztályába szánalmasan teljesít. szégyen.
2012. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hole Hunter ***** válasza:
Mert a 17 éves még elhiszi: azért puha, hogy ne fájjon!...
2012. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jujhuhuuuu lájk az elsőnek! :D
2012. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az előttemnek
2012. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én a fiatal kategóriában vagyok,de voltam 30-assal meg 18 évessel is. És én arra jutottam,hogy a 30 körüli nők jobbak az ágyban de nem annyira szűk, még a fiatalok ügytlenebbek egy kicsit de viszont szűk a puncijuk ami jobb érzést csinál...

és persze a fiatalabbaknak nem szokott lógni semmi még,bár már voltam egy olyan 36 évessel akinek minden a helyén volt de az ritka

2012. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dottorre ***** válasza:
Ez most komoly kérdés?? Gondolkodj el, és rá fogsz jönni!
2012. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Mert a 30as független nők GÁZAK. Már családjuk kellene hogy legyen, több rohangáló kis lurkó, és ha nincs, akkor ott valami hiba. van. Vagy megszállott feministák, vagy önmegvalósító-kényszeresek, vagy egyéb defekt. Egyik sem erény. Ja, és mivel karrieristák, még főzni sem tudnak. :-) Mondom ezt nő létemre. Egy ilyen nőtől sok férfit kiráz a hideg. (elbeszélések alapján) Sokszor könnyebb megtalálni a hangot egy 18 éves, érettebb lánnyal, főként, hogy a férfiak később érnek, tehát egy 30 éves pasi szintje = 22-24 éves csajéval.
2012. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy 18 év körüli csaj még nem biztos hogy sok éves kapcsolatot akar, vagy házasságot. Valószínűleg nem akar még szülni, nem akar rövid időn belül családi házban lakni stb... És valószínűleg nem akarják irányítani a férfi életét. Vannak férfiak, akik egyáltalán nem bírják ezeket a kötöttségeket. Ők nyilván nem fognak velük egyidős nővel kezdeni, mert nem működne. Más férfiak viszont jobban boldogulnak a saját korosztályukkal, mint a fiatalokkal.

Ki ilyen, ki olyan, ennyi.


32F

2012. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!