Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem nő még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem nő még a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és kb. 2 éve menstruálok, de a mellem még nem kezdett el nőni és ez nagyon zavar. Az összes korombelinek és nálam 1-2 évvel fiatalabbaknak is van már melle. Nagyon zavar, és sokszor megalázta, le oltottak ez miatt, és elég szarul esett... :s

2012. aug. 31. 01:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

ne is törődj velük (:

17/f

2012. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Normális. Lehet, hogy később nő meg, de az is lehet, hogy sosem, vannak majdnem teljesen lapos nők. Akik leoltottak, azok gyerekesek, éretlenek, ne foglalkozz velük. Lehet szinte semmi mellel is nagyon jó alakod, lehetsz nagyon jó nő! :) Majd később felfogják ezt ők is...vagy nem, de le kell őket sz*rni!
2012. aug. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Exem 14 évesen kezdett menstruálni és nemrég kb. 20 évesen kezdett nőni mellben.
2012. aug. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
abszolúte semmi? melltartót sem kell/kéne ? milyen magas vagy?
2012. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
lehet HGH hiány de akkor elvben a mikulás se kopogtatna.
2012. aug. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Fiú vagy, vagy lány?
2012. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
6 te tényleg ennyire degenerált vagy?XD
2012. aug. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Ne törődj olyanok véleményével, akik mell méret miatt aláznak. Az ő személyes értékrendjüket mutatja az be, hogy ők ez alapján ítélnek meg egy embert.

Én 14 éves fiú vagyok, és inkább beszélgetek egy kis mellű, normális lánnyal, mint egy idiótával. Mellesleg, ha máshol formás vagy, nem kell nagy mell ;)

2012. aug. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
nah picit utána olvastam: ha az agyalapi mirigy kevés növekedési hormont termel attól még a menstruáció bekövetkezhet. na most ezzel az a bajom h 1ik ismerősnek is HGH-t kap és neki nem volt. viszont gyorsabban nőtt nálad. szóval lehet h csak én akarok bele látni vmit :D [a fene :(]
2012. aug. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt nézd, hogy másnak már nagyobbak a mellei, mert ők ettől semmivel sem lesznek értékesebbek, mint Te, és Te sem vagy kevésbé jó attól, hogy kicsik a melleid!!! :) Egyébként is mindenki más ütemben fejlődik! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!