Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! ti elfogadnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! ti elfogadnátok olyan álláslehetőséget, ahol a szex is dominálna? Mármint az is beletartozna olykor, jóval több fizetésért.

Figyelt kérdés

nem erotikus masszázsra, meg videófelvételre gondolok nyilván.

Volt aki bevállalta, és nem ment tönkre lelkileg? Vagy nem utálta meg a szexet?


2012. szept. 13. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem fogadnék el ilyet. Egyrészt nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, másrészt a páromnak sem hiszem, hogy betudnám magyarázni, a háta mögött meg biztosan nem csinálnék ilyet. Ergo NEM!
2012. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell akkora ügyet csinálni a szexből.A szex csak szex, ha nincs mögötte igazi boldog párkapcsolat.

Rengeteg nő el tudja magáról mondani, hogy hányszor érezte már magát kihasználva.Általában volt köze ennek az érzésnek a szexhez! És senki nem i fizetett érte egy fityinget sem.

Szóval gondold át a választ :D

2012. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

egyrészt attól függne, hogy lenne e épp valakim, vagy egyedülálló lennék, másrészt nem mindegy hogy kinek dolgoznék ily módon...


ha nem lenne senkim, és bejönne a pasi aki a munkát kínálja, akkor kipróbálnám.

2012. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én is igy vagyok vele

csak attól tartok hogy kitudja milyen vágyai lennének,lehet durva lenne,.... vagy testileg taszítana

illetve tényleg kifizet e annyit amennyit igér...

ja meg az is eszembe jutott mi lenne ha olyan lenne hogy megtiltaná azt hogy ismerkedjek pasikkal....

sosem lehet tudni

2012. szept. 13. 23:29
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Legyél kitartott,és arany életed lesz. Azt nem ígérem,hogy a lelked nem sínyli meg hosszú távon. Kényszerből nem biztos,hogy bele tudsz szeretni vkibe,vagy pl gyereket csinálni neki (ha odáig fajulna). Szintén necces,hogy ha túl egymáshoz kötődtök egy idő után,kérdésessé válik,hogy ki tudsz-e szállni az egészből.

Ezt leszámítva egy két numeráért nagy dohányt leakasztani,szingliként,stabil önkontrollal,erős idegzettel...talán megéri.

2012. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem is akarok én beleszeretni senkibe:D

nem arról van szó..hanem kényszerből lefeküdni...

2012. szept. 14. 00:03
 7/12 A kérdező kommentje:
gyereket vagy 10 évig nem akarok,
2012. szept. 14. 00:03
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

ebben a melóban ha már van főnökség az régen rossz.

bérelj ki egy albérletet,adj fel hirdetést,aztán fogadd a vendéget.

önállóan.

ha parás vagy,akkor alkalmazhatsz egy küzdősportos meló nélküli ismerőst,aki addig a másik szobában eltévézik csendben.

2012. szept. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez sok mindentől függ.

Szimpatikus-e a főnök, vagy sem; vonzó-e vagy sem, mit szeretne kapni, mennyi lenne a fizetés és mivel járnék jobban ha belemennék, valamint szingli vagyok-e vagy sem.

Egy kalandnak elmenne, és ha tetszene, akár rendszeres is lehetne; miért ne?

De csak abban az esetben, ha nekem is tetszik a pasi, meg amit csinál velem, azt is élvezem. Ez esetben kellemeset a hasznossal...

Ha nem vagyok szabad, ha durva, bunkó, vagy megbízhatatlan, esetleg rém ronda, akkor tutira nem mennék bele semmi pénzért sem.

Ha emiatt kirúg, akkor irány a munkaügyi bíróság; de ha ez lenne az állás feltétele, akkor meg nagyon pici esélye lenne, hogy belemennék, és kéne az állás!

Ha menet közben próbál elcsábítani, és nem rögtön a fizetésemeléssel, vagy a főnöknek nem lehet ellentmondani, mert ha igen akkor... című fenyegetéssel kezdi, és a fentiek (sármosság, függetlenség, stb.) fennállnak, akkor belemennék a dologba.

Egyébként, miért kérdezed?

Te ilyen helyzetbe kerültél?

Ha igen, mesélnél róla; és arról, hogy mi játszódik le benned?

2012. szept. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem. Ne legyek senki k.vája, használati eszköze, perverz vágyainak kielégítője.

Mert aki pénzt kér, annak elvárásai vannak.

Aztán lenéz, meg úgy viselkedik velem, olyan lekezelően, mint egy kvával.

De ha neke van gyomrod.

Ha van barátod, az meg fegyver lesz a kezében ellened,ha megkap.

Az én barátom kidobna a pi.ába, ha ez kiderülne és kőkeményen ellökne magától.

Ha megéri, hogy elveszítsd a becsületed, hírbe hozzanak, lenézzenek és a barátaival kibeszéljen a hátad mögött és sejtelmesen mosolyogjanak rád, akkor csináld.


Csak egy termék leszel, egy árudarab. Mások játékszere.

Ha neked ez jó.

2012. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!