Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok,25-27 éves korotokig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,25-27 éves korotokig hány férfival volt szexuális kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális ha egy lány 14évesen veszíti el a szüzességét és évekkel később szerinte ezzel nincs semmi baj mert szerelmes volt?

2012. okt. 6. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne normális?

Az, hogy 14 évesen veszítette el nem feltétlenül jelenti azt, hogy utána muszáj szabados életet élnie és lefeküdni fűvel fával.

Magyarán: attól, hogy valaki korán veszíti el, nem feltétlenül lesz több nemi kapcsolata 25-27 éves korára azokhoz képest, akik később kezdték.


Pár példa:


28 vagyok, 17 évesen veszítettem el, eddig 2 parterem volt


Barátnőim (egykorúak vagyunk, tehát mind 27-28):

1)

14 évesen veszítette el, 21 éves koráig 1 kapcsolata volt, akkor egy kicsit belehúzott, mostanra 6-7-nél jár

2)

24 évesen veszítette el, 10 feletti nemi kapcsolatnál jár

3)

15 évesen veszítette el, a 3. kapcsolatánál jár

4)

26 évesen veszítette el, most a 4.-nél tart

5)

25 évesen veszítette el, hozzá is ment, most is vele van.



Mint láthatod, változó. Mindegyiknél szerelem volt az első.

2012. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ...mondjuk nem lettem jobban töle( nekem kicsit szar h a csajomnak több faszija volt és korábban kezdte, de ez az én hibám h ilyenekkel foglalkozom) ha neki én lennék 3.-4. az ok, de 8. :S(állítólag)
2012. okt. 6. 12:55
 3/6 anonim válasza:

Én 23 éves vagyok,14-15 éves koromban veszítettem el a szüzességem,és a mostani párom a 8.férfi az életemben.:)

30.-án volt az 5 éves évfordulónk,és ennek a hónapnak a végére várjuk a kislányunkat.:)Teljesen megváltoztatott,más ember lettem mint előtte.Számomra biztosan ő az igazi.Szerintem kár foglalkozni azzal,hogy kinek hány szex partnere volt a másik előtt.Gondolj csak Ákos dalszövegére,ami nagyon igaz."Csak az a múltad amire velem együtt emlékszel."

Egy 23 éves lány.:)

2012. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Gratulálok a csöppséghez! Csak nem ezt a képet épitettem fel magamban róla, és zavar. Nekem inkább az Ektomorf-tól az Érvágás ugrott be, de Áki sem rossz.
2012. okt. 6. 13:13
 5/6 anonim válasza:

Azt elfelejtettem még írni(2. vagyok).

A párom 26 éves és én vagyok a 2.szexpartnere.Szóval jócskán vezetek.:D

De ő azt mondta akkor mikor eltelt pár év,hogy megtalálta az igazit,és egyáltalán nem bánja.Szerintem ha szereted,akkor ez nem lehet akadály.Köszönöm szépen a gratulációt.:)

2012. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, ha elég érett is volt hozzá.


Én amúgy 27 éves vagyok, 21 évesen veszítettem el a szüzességemet, és jelenleg a 6. pasit "fogyasztom", akivel másfél éve vagyunk együtt.

2012. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!