Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy fiú nagyon hamar elmegy? (kb 5perc)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel többször is lefeküdtem és kb. 5perc alatt elélvezett! Ennek mi lehet az oka???
2008. máj. 22. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

A srác nyilván a gyorstüzelő klub tagja.


Különben meg 5 perc nem is rossz teljesítmény, nem kell annyit szuttyogni az elélvezéssel, neked is pont annyi időd volt rá mint neki!!

2008. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
91%

figyu,próbáld meg lassan rászoktatni,h tartsa vissza.

LASSAN,IDŐ

2008. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

A legelső válaszoló tuti férfi! Egy nő nem megy el 5 perc alatt, és pancser aki azt hiszi igen!

Véleményem szerint azért megy el hamar, mert sokat kézijátszik és igy szokta meg, vagy nagyon felizgattad és rég volt üritve. Ilyenkor tanácsos esetleg 15-20 perc múlva egy második menet. Az tuti lassabban menne már.

2008. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

A harmadik válaszoló tuti frigid nő.

Mit kell fél órát reszelni, egy igazi temperamentumos maca pillanatok alatt elmegy, ha aláteszi az ember a cájgot, aztán jöhet a következő menet.

Én így nyomom.

Persze, lehet másfél órás jelmezes-gyertyás előjátékot is folytatni vonósnégyessel a háttérben (szórt holdfény, nyáresti fuvallat, hársfák), és harminc strófában összefoglalni kedvesünk bokájának szépségeiről vallott nézeteinket, csak minek. A dolognak semmi köze a vérbeli, ösztönös, vad szexhez. Inkább afféle sznob virnyogásként azonosítanám.

2008. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Sajnálom, hogy ennyire nincs fogalmad az igaz jó szexről!!! Elég silány lehetsz az ágyban és megkérdezhetsz bármilyen nőt, hogy mire vágyik. Szerintem a 99% egyetért velem. Neked meg maradjon az 1% . A többi úgyis kivágna 1 perc alatt. Nagyon gáz hogy még csak nem is szégyelled amit irsz. Szexelsz vagy gépelsz? Végülis egy vibrátorral nélküled is elvan egy nő.
2008. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez az utsó válaszolónak szólt!
2008. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként meg egy igazi temperamentumos maca úgy kicsinál hogy lábra nem tudsz állni, és nem 5 perc alatt!!! Ha neked lett volna igazi temperamentumos macád akkor tudnád milyen hülyeséget irtál!!!
2008. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Hát yah, cefet rossz nekem hogy fogalmam nincs az igaz szexről, valójában a fogalom jelentésével sem vagyok tisztában. Ez most akkor a dugás? Vagy ez miez.

Totál kétségbeejtő, hogy semmiféle szégyenérzet nem társul hihetetlenül primitív felfogóképességemhez. Nyilván akkor estem fejre amikor a legutóbbi nő kirúgott az ágyából.


De inkább élem az életem mint primitív, mármár állattá visszasilányult vadember, minthogy magam is humorérzéket nélkülöző, vad feministaként, lángoló szózatokkal bombázzam mellesleg elég jól szórakozó opponenseimet.


Tehát, csak rajta, kérlek taníts még!

2008. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy jártam hogy elkezdtük es elmentem. Aztán játszottunk picit. Aztán megint merev voltam. és egy óráig bírtam. és kétszer elmentem. Jó menet volt. nagyon élvezetes és hosszu. és van olyan kotton ami spéci sikosítóval van ellátva és később megy el a csávó. ha más nem azt próbáld ki. na bye

Performa :D

2008. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom hogy nincs jobb dolgod! Hol hagytad a macádat?
2008. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!