Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok a barátom 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok a barátom 23 éves, és sajnos csak a misszionárius pózban tud elmenni és csak takaró alatt. Valami baj van a pasimmal?

Figyelt kérdés
De én szívesen kipróbálnám a többi pózt is,mert nagyon érdekel a szexben minden.De nem tudom rávenni semmire!Mit tegyek?
2008. máj. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, 17 vagy, előtted az élet!

Semmiképpen ne nyomorítsd meg magad szexuálisan egy ilyen ember mellett.

Egy 23 éves normális férfi olyan átütő erejű vad és zabolátlan szexualitással kell hogy rendelkezzen, mint én annak idején (azóta mégdurvább).

Szóval ne lacafacázz egy ilyen balfácánnal, keress egy dögös srácot akiből süt a szexuális erő és új hajnal virrad jobb sorsa érdemes erotikus világodra.

2008. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
lehet azért akar pl takaró alatt mert amúgy fél,illetve gátlásos vagy valami lelki eredtű a dolog,kérdezd meg tőle miért nem mer mást is kipróbálni.beszéljétek meg,mondd el te mit szeretnél
2008. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

az ilyet kell elküldeni szexuálpszichológushoz, hú bakker, ez egy de hosszú szó.

aki magával sincs kibékülve, meg ezek szerint szorong is ez miatt, nem kicsit, az miért akar másokkal is foglalkozni?

2008. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincsen vele semmi baj. Kicsit gátlásos és félénk szerintem. Nem mindegyik huszon akárhány éves pasi szexmániás ahogy az első válaszadó mondta. Beszéld meg vele. Ha régóta vagytok együtt nem jelent szerintem majd gondot leülni vele és elbeszélgetni ezekről a dolgokról. Ha még friss a kapcsolat, akkor bíztasd egy kicsit. Vagy fektesd hanyatt és lovagolj rajta. Lehet tetszeni fog neki ;-)
2008. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszer rányitottak és történt valami. Vagy ezt nevelte belé az első csaja.
2008. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!