Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincsenek a közelemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mészáros györgy kérdése:

Miért nincsenek a közelemben odaadó gyönyörű leányok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
azok bizony nem teremnek minden bokorban
2012. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert megszívtad. ennyi. Játsz te is Left For Dead 2-öt és fojtsd az érzéseid a netbe és a munkába/suliba.
2012. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert az odaadó leányok itt sírdogálnak, hogy a férfiak becsapják és kihasználják, vagy észre se veszik őket, ezért előbb-utóbb "bunkók" lesznek ők is.


Szóval, itt vannak a közeledbe, néhány kérdés feltevőjének személyében.

Addig írj nekik, míg át nem változnak. :)

2012. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ahaha, hát ebben kételkedem. Én direkt írogattam lányoknak, elég alap szia, blabla, valamit a kérdéssel a kapcsolatban esetleg, aztán erről arról kérdezni, semleges téma.


Nem tudom, én semmi ismeretséget nem éreztem kialakulni. Bár lehet én írok hülyeségeket, ezt is számításba vettem, ezért nem is írok már. Néha olyan érzésem van komolyan, úgy látszik csak az a jó ha valami profi világ színvonalú kommunikációs szakot végzek kiváló eredménnyel.


De segítő szándékot se nagyon tapasztaltam, szóval ez az odaadás szerintem azért eléggé necces.

2012. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!