Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik milyen fehérneműt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik milyen fehérneműt tartanak totál szexinek? És milyen popsival?

Figyelt kérdés

Konkrét és kifejtő komoly válaszokat kérnék!!

Köszönöm!

:)


2008. máj. 23. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Azt még csak értem, hogy milyen fehérneműt...

De bakker...

Ha komolyan kifejtik hogy ilyen és ilyen segg az ideális, akkor leszaladsz a boltba venni egyet??


Az van ami van. Ha a tagnak a kifejlett, kerek tompor jön be, neked meg fokhagymagerezdnyi etiópiai éhező-stílusú van, akkor mi van? Sajt?


Szóval felvehetsz bazinagy vitorlavászon bugyogót vagy madzagtangát, tökmindegy, ha nincs jó segged Rómeó úgyis dobbantani fog.

2008. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

jól megmarkolható segg és a semmilyen fehérnemű :D

mondjuk nekem francia+tanga is bejön nagyon :)

2008. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én speciell a nagy fenekeket és a francia bugyit kedvelem. (igen, nagy tálban lehet jól habot verni) A tanga szerintem a nők 90%-ának baromi hülyén áll.

jobban kedvelem az egyszerűt, mint a csipkéset, masnisat.

2008. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

az első válaszoló inkább kussoljo ha értelmeset nem tud, senki se kíváncsi rá!!!

Bocsi a többiektől, nekik köszönöm a válaszokat:)


És pici puha popsi? az enm igazán jön be? Vagy azon milyen bugyi lenne izgató?


Köszi :)

2008. máj. 23. 13:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát a puhán változtathatsz, általában a feszeset kedvelik, a pici ok. Olyan fehérneműt vegyél fel ami jól áll rajta. Már bocsi , de ezt te látod. De sztem mindenképpen tanga legyen a csipő fajtából, a többség ezt szereti.
2008. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem moderálnod kellene magadat, ugyan nem én irtam a kérdést, de ha ide felteszel egy kérdést és valaki válaszol, nem kéne jól lehordani, mert tök igaza van. Minden pasi más feneket szeret, erre nem lehet normális választ adni. Inkább a barátodat kérdezd meg, tetszik e neki a tied...
2008. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek előttem szólóval. Amúgy meg tényleg egy kis erősítés és hajrá, máris kemény.
2008. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A popsi izmos legyen, és ne legyen narancsbőrös. Tanga, francia bugyi mindkettő szexi. Viszont a vastag szélű bugyi az nem, ha meg szűk nadrág alá vesz valaki vastag szélű bugyit, az rettentően szörnyű tud lenni.
2008. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

milen az a vastagszélű bugyi?

kérlek világositsatok fel lányok.

2008. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A vastag szélű, a sima bugyi fazonú bugyi, mint nálatok a fecske alsó kb.

A tangát gondolom felismered.

A francia meg ami nagyon széles oldalt, mint egy forró naci , vagy egy nagyon rövid sort, amiből azért kint van a popsi rendesen.

2008. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!