Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjünk neki a popó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjünk neki a popó szexhez?

Figyelt kérdés

A barátommal beszéltük a popó szexet.Azt mondta hogy majd kiszeretné velem próbálni.De én még eddig senkinek nem engedtem,de ugy érzem neki megfogom,mert szeretem annyira hogy megtegyem neki,hogy oda is "berakja".A kérdésem az lenne,hogy:

Hogy kell előtte tisztálkodni,már mint belül a popóban.

Milyen érzés,fájdalmas? Mennyire jó érzés? És hogy kezdjük hozzá?Kérlek benneteket,aki már csinálta,minden apró részletet irjon már le nekem,hogy tisztábban lássam.köszi előre is.Ja,amugy én 21 a párom 23 éves.


2008. máj. 23. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is szeretném kijelenteni, h ELSŐ!

Amúgy meg öntisztító a végbél... előtte fürödj le alaposan, annyi bőven elég, ha a párod akajrja, max húz óvszert.

Előtte sokat kell ujjazni, mind2 lukat... meg mivel az ugye nem önnedvesítő, vagy nyál kell, vagy vazelin. Aztán pedig szépen, lassan, finoman :)

2008. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen kérdés is volt már:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__12..


Amúgy ha többet akarsz tudni az anális szexről, használd a keresőt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=an%E1lis+sze..

2008. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt leírják mit és hogy kell. Először kicsit fájdalmas volt nekem. Ajánlanám a babaolajat síkosító helyett. Sokkal jobb!!Sok sikert!

2008. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Látom az elöttem szólók nem vmi segítőkészek. Először is kell hozzá az hogy tiszta legyél,ne kelljen wc-re menned, ezt érezni fogod. A tisztálkodásról annyit hogy elég ha körülötte megmosod, aztán kész, wczés után kb 2-3órával tutti tiszta vagy belülről. A barátodnak nagyon óvatosnak és türelmesnek kell lennie. Kb fél, egy óra mire teljesen ellazulsz, mondjuk ez mindenkinél más. Nyalogatás, ujjal próbálkozás ez a srác részéről meg kell hogy legyen. A te részedről az a fontos, hogy próbálj ellazulni, gondolj arra hogy milyen jó lesz, és lazítsd el a fenék izmodat. Próbálj arra koncentrálni hogy élvezed, és nem arra hogy van ott vmi, vagy gáz, vagy kellemetlen. Ha a srác akarja akkor nem fog finnyáskodni akár mi is van. Nagyon jó érzés, nekem az jön be ha szinte tövig tólja a barátom, akkor érdekes de nem fáj annyira mintha csak óvatoskodna. az elején kicsit kellemetlen és furcsa. De ha az ember arra koncentrál hogy jól esik neki akkor nagyon jó lehet. Próbáld a jóérzést kiszűrni a fájdalomtól. Annyira nem fáj, kicsit furcsa meg kellemetlen. De ez pár perc múlva meg is szűnik miután berakta. És tényleg amit én is megtanultam, hiába van wc-zés érzeted szex közbe, ne aggódj nem lesz ott semmi baj. SOK SIKERT KÍVÁNOK! ja és még annyi, hogy nem kötelező, van akinek nem is kell, de a síkosítót ajánlom, van aki gumit is használ, de anélkül is teljesen megteszi. A lényeg még hogy ne ugráljon mosakodás nélkül a srác egyik jukból a másikba, mert a fenekedből sok baci átmehet a puncidba. Erre figyeljetek. Na aztán hajrá...:D Remélem segítettem. Igyekeztem mindent leírni.
2008. máj. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bő leirást,sokat segitett.
2008. máj. 24. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet elmesélni, milyen jó a popószex. Így lánnyal is olyan mintha egy másik fiúval csinálnád. Később ha összeszeded a bátorságod fiúval is csinálhatod, az még jobb. Ha kívánod a popó szexet előbb utóbb a fiúkat is kívánni fogod. Velem is ez volt. Ma már nem is foglalkozom lányokkal.
2008. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!