Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már nagyon unom, orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon unom, orgazmus soha, a szex "jó", az önkielégítésnél semmi siker. Van egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval, fél éve lassan nincs orgazmusom. Semmilyen formában nem sikerül összehozni, a párommal levő szexuális életünkbe már ott tartok, hogy az a legnagyobb "élvezet", az a legjobb az aktusba, amikor a barátom "sóhajt" és elmegy. Ezt tudom egyedül élvezni. Kb. a 10. aktusnál tartunk (nemrég feküdtünk le), így összesen, de még mindig fáj kicsit, legalábbis behatoláskor, utána már .. szép lassan nem, de ahhoz is kell alkalmanként 2 aktus, h a 3. pl. már jó legyen. Szóval nem megy, itt is mindenki azt tanácsolta, hogy próbáljam magam ellazítani.. stbi. stbi.. sajnos nem megy! És nem azért, mert így állok hozzá. Totál úgy érzem, hogy nyugodt vagyok, kikapcsoltam, csak a szeretkezésre koncentrállok, de mégsincs.. sehol egy "nagyon izgató pont". Már kielégített orálisan is a barátom egy párszor... semmi.. önkielégítés.. szinte semmi, de ha mégis jó lenne, nagyon lenne, akkor pont a lényeg előtt, megszűnik az érzés.

Kínzás is volt. Nem sokat használt, két hét után se történt semmi másképp.

Szerintem nem a párommal van a gáz, ő tök jól csinál mindent. Azonkívül hozzátartozik a meséhez, hogy az előző barátomnál volt orgazmusom, de még ebbe a kapcsolatba is, csak az elején.

Nincs más megoldás, csak pszichológus, esetleg szexológus? El lehet őket is érni a neten? Vannak ilyen fórumok, ahol lehet írni, bizonyos szakembereknek, vajon sz. és psz.-t is lehet találni a neten?

Megköszönném, ha valaki végre mondana vmit, aminek VÉGRE lenne vmilyen eredménye. Már tök reménytelennek érzem az egészet :( Jah, tusolós módszer is volt.. az sem.. természetesen. És tényleg, nem a hozzáállással van a gond, ezek márcsak a tények, mmindig úgy indulok neki, hogy.. akkor most tényleg türelmes leszek, nyugodt, stbi stbi.. és hiszek is benne, h sikerülhet, de sehogy se . :(


2008. máj. 23. 22:33
 1/5 anonim válasza:
100%

A fájdalmas behatolásnak, izgalmi állapot ill. orgazmus elmaradásának lehet testi és lelki oka is.

Az elmúlt fél évben voltál nőgyógyászati vizsgálaton? Beszéltél az orvosodnak a tüneteidről? Ha még nem, akkor mindenképpen ezzel kezdd.

Addig is egyelőre mellőzzétek a vaginális közösülést. A partnered megpróbálhat orálisan izgatni úgy, hogy sem az ujjával sem a nyelvével ne hatoljon be a hüvelyedbe. Koncentráljatok a csiklódra. Próbálj így eljutni a csúcsra!

2008. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Sok sikert!

2008. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első linkhez: [link]
2008. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet barátodnak túl nagy a szerszáma hozzád, sajnos legnagyobb szerelmem (elég apró lány volt, én pedig alaposan kilátszom a fűből) pl ezért hagyott el, voltak problémái, ha tövig nyomtam... Én sem hittem volna, hogy létezhet ilyen, de 2-3 lány után, akik hasonlót állítanak, bizony kisebbségi komplexusom lett és ha egy lánytól akarok valamit, bizony szóba kerül a dolog, h bírja-e a méretet :)


Ez lehet, h hülyén hangzik, de ha saját tapasztalatokból indulok ki, erre tudok csak gondolni.

2008. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat, várom a további tanácsokat! Köszi mégegyszer.
2008. máj. 24. 10:31




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!