Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek, h nem tudom normálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, h nem tudom normálisan leborotválni a szeméremszőrzetemet. Mit tegyek? Mit gondolna akkor a barátom?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon elrontani nem lehet! :)
2008. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát,ez a kérdés nálam is aktuális,én már többször is megpróbáltam leborotválni,de gyorsan visszanőtt és az eredmény sem az igazi.én is ezt akartam kérdezni ezért regisztráltam:P
2008. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én is borotválom. Hogy rendesen letudjam borotválni fogok egy tökröt és megnézem hogy hol nem borotváltam ég a tükröt foghatod kézbe vagy neki támaszthatod valaminek úgy hogy lásd a nemiszervedet.Ha lenjebb már nem éred el annyir akkor tedd fel mondjuk a fürdő kád szélére vagy valamiire.
2008. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tükrös dolog az elsőnél beválhat, de hosszútávon nem kényelmes és nem is gyors.Én megtanultam tükör nélkül. Átsimogatod óvatosan és ahol olyan leszeded....ennyi....

De le is gyantáztathatod akkor tovább tart és állítólag ki lehet bírni.

2008. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy a kád szélére ülök, és a lábaimat felteszem a másik szélére terpeszben. Azt meg úgyis tudod hol húztad le, főleg ha használsz borotvahabot. Nekem minden alkalommal maradnak apró tüsik, amik nem böknek. Az én páromnak nincs baja vele, azt mondja még izgatják is a péniszét aktus közben.


Különben is, ha ezért egy rossz szót is szól, akkor elég bunkó, már bocsi.

2008. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ha borotválom mindig kipattogzok :S:S
2008. máj. 27. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Használj utána Veet krémet (szőrbenövés elleni) és a szőrszálakkal megegyező irányba húzzad a borotvát, ne visszafelé! Igaz így nehezebb leszedni, de legalább nem fogsz kipattogni!
2008. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a barátod szörtelenítse le
2008. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!