Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Zavarja-e a nőket a körülmetél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja-e a nőket a körülmetélt szerszám?

Figyelt kérdés
Csak mert olvastam olyat, hogy van akinek tetszik, mert higiénikusabb, aztán van akinek nem. Egyébként nem azért vagyok metszettfaszú, mert zsidó vagyok.
2009. aug. 15. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem zavar.

Számomra ami undorító az a fitymaszűkület. Tuti nem elégítenik egy olyat ki orálisan. Tudom hogy nem tehet róla de secc perc alatt megműtetthető.

2009. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindegy milyen csak ........ legyen már bocsánat de... Amúgy nem egy szexmániás ribanc vagyok,de tényleg nem zavarna :)
2009. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

A metélt bráner azért higiénikusabb mert azelőtt nemtudták rendesen mosni.


Nekem nem metélt, és ép gondolkodású csaj nem tesz rá megjegyzést h pl metélhetnéd mert így nem az igazi.

2009. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem zavarja.Szerintem szebb,mint az igazi:-)
2009. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom szerintem jobb ha nincs metélve, ha tényleg szeretnék egy pasit, akkor ez nem válóok. Az elején talán fura lenne, meg lehet, hogy feltennék néhány hülye kérdést vele kapcsolatban, de bizti meg lehet szokni (látványra gondolom).
2009. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes a kérdező felvetése, a körülmetélés és a zsidóság összefüggése. Ma az Egyesült Államokban a megszülető kisfiúk több mint 60%-át körülmetélik a szülők kérésére egyszerű higiéniai okokból. Ennek semmi köze a valláshoz. Ahhoz van köze, hogy orvosi kutatások szerint azoknál a népeknél, ahol általános a körülmetélés, igen ritka a nők méhszájrákja (hazánkban a 3. halálozási ok!!!). Mert a körülmetélt férfiak akarva, akaratlanul is gondosabban tisztálkodnak, mint a többiek, vagyis nem tudnak a fityma alatt elszaporodni azok a kórokozók, amelyek a nőket betegítik meg. Egyébként, a vallási kérdést félretéve, a férfiak körülmetélését alkalmazzák szinte az egész arab világban, fekete Afrikában, USA-ban, dél-Amerika jelentős indián populációval rendelkező országaiban.

A nőket nem zavarja, hogy ha nincs meg a fityma. Sokan észre sem veszik, mert nem csak figyelmetlenek, hanem nagyon hiányos az anatómiai ismeretük nem csak a férfiak testéről, de még a sajátjukról is.

2009. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

nekem nemjönnebe az tuti. és szem sokkal szebb a nem metélt pénisz- engem vhogy taszít h ugyanolyan mereven is mint nem mereved...éshogy mindenhez hozzáér a makk...

és a nem metéltet is lehet tisztítani...nekem az a higénikusabb, ha takarja a fityma a makkot amikor nincs hazsnálatban. mosni pedig ígyislehet...

2009. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
jajaja, elvégre nem hiába van a makkon a fityma védi a külső hatásoktól
2009. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
29%
a természt így alkotta meg a férfiakat! nem hiszem hogy az ember okosabb a természetnél, ha az ember körülmetélést választ legyen,mindenestre nekem semmiképp sem jön be egy körülmetélt a sexben biztos hogy NEM
2009. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
engem nem zavar. én nagyon szeretem :)
2009. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!