Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aktus kozben lecsuszott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus kozben lecsuszott az ovszer es ezert elkellett dobni, igy abba kellett hagyjuk! Ez mennyire volt rossz a pasinak? Ettol elmehetett a kedve, hogy meg velem legyen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeret akkor biztos nem ment el a kedve egy ilyen alkalomtól!

Amúgy biztos rosszul érinti a dolog, mert vannak fiúk akiknek hogyha felizgatják és nem megy el-->fájdalmat okozz a heréjében!

Probáljátok meg újra de vigyázatok az óvszerre!

Amúgy ha tartós a kapcsolat akkor inkább váltsatok védekezési eszközt -->pl. fogamzásgátló vagy spirál-->Mert akkor a fiú is jobban élvezi meg te is ha nincs a nemi szervén zacskó xDDD

2008. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mi nekünk is volt már olyan hogy kiszakadt a gumi mikor fel akartuk rakni vagy lecsúszott. De figyeld a taktikád. Én vagy barátnőm bemegy a boltba és 3 dobozzal :D Sose hagytuk még abba és nagyon jó volt. Én fiú vagyok. Engem egy picit zavarna ha abba kéne hagyni a sex kellős közepén. na csak ennyi. pá (15 éves )
2008. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pocsék érzés, de ettől biztos nem megy el a kedve. De tényleg ne csak egy legyen a tárban, vagy ha mégis csak egy lesz, és újra ez a helyzet, és nem undorodsz tőle: van szád, és egy kellemetlen prosztata és herefájdalomtól megmentheted vele. Ja, és neki is van szája/ujja.

-G-

2008. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira volt rossz, amennyire neked!
2008. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!