Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy lányt szavakkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt szavakkal felizgatni? Vagy milyen szavakkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok ( fiú ), és mielőtt az lenne hogy ne szexeljek, nem is akarok. De szeretek flörtölni és csajozni, és az érdekelne hogy ha pl egy csajjal találkozok, és beszélgetek vele, miket lehet mondani amitől mondjuk beindul. Köszi előre is.
2008. máj. 25. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A célozgatás mindig jó dolog szerintem :)

Amúgy, nem tudom milyen találkára gondolsz... Mert ha például nálatok, akkor sokkal könnyebb, nem is muszáj beszélgetnetek.. főleg egy idő után.

Szóval én csak megpróbálom beleképzelni magam a helyzetbe, engem az izgatna fel, legalábbis azt látom magam előtt, hogy beszélgetünk az ágyon, egymássaln szemben ülünk, ő nevet, de úgy nevet, és úgy csillog a szeme, és úgy néz a szemembe, mintha ha vmi rosszra gondolna.. (átvitt értelembe) olyan csíntalanul, érted.

Esetleg célozgat és olyan témáról kezdünk el beszélgetni, ami mindkettőnket felizgat.

Sok ilyen téma van, csak gondolj bele. "Te miben alszol legszívesebben?" Hajráá! De ha sok ember van körülöttetek, akkor inkább ne izgasd fel őt se, meg magadat se, mivel ha őt sikerül majd felizgatnod, te is felfogsz, ne aggódj :)

2008. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bókolj és legyezgesd a hiúságát. ne ess túlzásokba, legyen hihető, őszintén ható és mégis nagyon hízelgő.

sztem ez tuti recept ;)

2008. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. máj. 25. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
mond neki, hogy "Gyurcsány Ferenc", tutira begerjed.
2008. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!