Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az igazán szép nő alakja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazán szép nő alakja?

Figyelt kérdés
171cm magas vagyok és 47 kiló. Azt mondják anorexiás, és itt ott tényleg kilátszik a csontom. Megszenvedtem érte és nekem tetszik. Extra vékony karom és szép vákony combom. De: Mi tetszik nektek fiúk igazán? Mi a tökéletes ideál?
2008. máj. 25. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen. Fogadd el magadat. Nem az számít hogy miylen vagy, hanem a viselkedésed, stb. Mindenkinek más az ideálja, lehet az X GÉZÁNAK a barna teccik, de Y JANINAK a szőke. És ne gondold magad "rondának" mert olyan nincsen, mindenki más.
2008. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Spec. én nem szeretem az anorexiás alkatot. Inkább legyen kicsit párnás, szeretem a feszes, de már puha testfelületeket. A kemény dolgokat nem.
2008. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ízlés dolga!
2008. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha arányos, az az igazi.

Amúgy én voltam anorexiás, a barátom akkor is szeretett és kívánt is, de most, hogy JÓL vagyok (174cm és 56kg)érzem, hogy sokkal, de sokkal jobban tetszem Neki, Amikor szeretkezünk, érzem, hogy nagyon nagyon tetszik neki az alakom, nem úgy, mint soványan. Azért ezen gondolkodj el. (és nem mellesleg ódákat regél nekem a testemről, hogy mennyire tetszem neki:D)

2008. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csontos biztos nem. Legyen feszes a bőre, párnás, kicsit lehessen fogni is, arányosan csinos legyen .Ha igazi jó testre vagy kiváncsi. Nálam a Horváth Éva modell a 100%-ig nb.1 es alakra. Jó egyenes formás láb, feszes normál popó, jó mell, lapos has. És ő sem csontos. Picit hizzál sztem ha rám hallgatsz. nem kell modellnek kinézned, de a csontos nőket nem nagyon szeretjük. Picit lehet itt is ott is, arányosan. De ne legyél csontos légyszi. Az olyan ilyesztő látvány egy férfinak ha rád néz.
2008. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
szerintem nagy különbség van aközött, h valaki alapból vékony, vagy "megszenvedett" érte. én is lefogytam, annyira h végül kórházba kerültem, de nem lett olyan alakom amilyet szerettem volna... az összes csontom kilógott, nálam jóval több kilóval nehezebb csajoknak meg kisebb volt a csípőjük, mégsem állt ki a csontjuk sehol, nem volt beesett az arcuk és nem mozogtak úgy mint a zombik. szóval szerintem a vékony lányok bejönnek a fiúk nagy részének, meg akik sportosak, de nem a csontos, anorexiás lányok...
2008. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!