Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan lehet észre venni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észre venni ha egy pasi felizgult?

Figyelt kérdés

attol függetlenül hogy felált neki.

az arcán? vagy honnan?


2008. máj. 25. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon kívül szerintem max még a szemében, a tekintetén. Vagy hogy csókolna.. én onnan is tudom a barátomnál, hogy ilyenkor sokkal durvábban csókolja meg a nyakam.. úgy, h engem is beindít :)
2008. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát h becsukja a szemét meg amilyen arcot vág közbe !! dehát ez mondjuk attól is függ h milyen felizgatásra gondoltál mert ha mondjuk csak simogatod akkor onnan h ö is elkezd hozzád bujni és csókolgatni és ö is simogatni kezd téged !! :)

ha meg játszadozásra gondoltál akkor meg az első dolog amit leírtam :) meg még persze nagyon sok minden van ki h éli át az izgatásokat :)

2008. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de mi van, ha fejtelen fickó van, ott nem nézed a fején, hogy mosolyog-e? szerintem tapogasd meg neki és akko jó lecc :)
2008. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!