Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsö alkalommal szerettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö alkalommal szerettem volna lefeküdni a barátommal, de nem ment. Egyszerüen a pénisze nem ment belém. Nekem is ez lett volna az elsö alkalom és neki is. Nem értem... Pedig nedves voltam és neki is merevedése volt. Hol lehetett a probléma?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem tudott belémhatolni:S
2008. máj. 25. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem voltak a fiunak extrem meretei ? Vagy te nem iygultal tulsagosan? szerintem ez a ket lehetseges valasz johet szoba, de kivancsian halgatok masokat is
2008. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem görcsöltél rá? Biztos jól el voltál lazulva? Hány éves vagy?

Amúgy ismerek valakit, aki hasonló helyzetben van...ha többszöri próbálkozásra sem megy, akkor én kikérném egy nőgyógyász véleményét, hogy mi lehet a baj?

2008. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél igy van, ha az első volt mindkettőtöknek, kezdjétek pettinggel, először az ujaival csinálja, mert a pénisze tényleg nem volt beléd menni elsőre. Először egy, majd ha 2 ujj is befér, akkor próbálkozhattok.
2008. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt az elsőnél. Mindkettőnknek ez volt az első, és egyszerűen bármit csinált, nem tudta berakni. Mi arra tudtuk, hogy még túl szűk vagyok, így tovább ujjazott két, majd három ujjal, miután újra megpróbált belémhatolni, ami megint sikertelen volt, így bármilyen brutálisan hangzik, de már négy ujja bennem volt (a barátomnak meglehetősen hosszú, vékony ujjai vannak, nem kell megijedni) és aztán sikerült beraknia.

Szóval próbálkozzatok így, szerintem. Ha az ujjazás közben nem lennél olyan nedves, akkor használjatok síkosítót.

2008. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok, a barátom 18, és sztem nincsenek neki extrém méretei:D de így a tanácsaitok alapján akkor lehet h az ujjazás lett volna a megoldás a "szűkségemre"!
2008. máj. 25. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy szűk. ez így a normális. csak a filmekben megy ez egyszerre. nekünk a nászút egy hete azzal telt, hogy a férjem tágította a szűzhártyámat. először csak egy kicsit tudta betenni aztán egyre jobban. ő is az ujjaival tágított, majd azután rakta be. kellet jó pár alkalom, miután simán be tudta tenni.
2008. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szüzen a nászúton? ilyen még tényleg van?
2011. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!