Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy szeretik a pasik a nok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeretik a pasik a nok nemi szervet? Borotvalva vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, de ahány fiúval én voltam, az még mind borotválva szerette.
2008. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hááát, sokféle borotválás van. Van a bikinivonal, ha engem kérdezel az nem elég... Én pl felül csíkot szoktam hagyni (vastagabbat) és ahol kezdődik a nyílás az alatt pedig tök csupira borotválom, és szerintem ez nem csak esztétika kérdése hanem higiénia. Biztos ami biztos told le te is de ne teljesen mert szerintem az jobban néz ki ha hagysz egy kis valamit :)
2008. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a borotváltat szeretik, legalább is a magyar pasik. Mert pl. az USA keleti részén csak a bikinivonalat szokták leszedni, a nyugati parti nők meg a csak csíkot hagynak. De Európa ezen részén az csupasz illetve a csak csík a divat, ezt kedvelik a pasik. Személy szerint nekem az egész csupasz, de többször is volt már csík meghagyva, attól függően, hogy a partner hogy szerette, én mindkét félét szeretem. Most, hogy nincs pasim, az egészet borotválom, mert az egyszerűbb. Engem idegesítene, ha szőrös lenne.
2008. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én férfi vagyok, és nem érdekel a kérdés. A kedvesemet szeretem, nem pedig a csupasz/szőrös nemiszervét. Volt már ez is és az is, egyikkel sem volt semmi baj, orális szex terén se. De tudom, hogy ezzel nem sokan vannak így.


Azonban senki ne gondolja, hogy nem semleges nekem az ápoltság és hasonlók, de én pl. úgy tanultam egyetemen, hogy a szeméremszőrzet védi az egyébként érzékeny hüvelybemenetet a szennyeződésekkel és kórokozókkal szemben. Ez a mai higéniás viszonyok mellett sem teljesen elhanyagolható...

2008. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A jó szőrös puncit szeretem, ahol meglehet markolni a szőrt, és mikor nyalok a számba is betéved néhány szőrszál..imádom a szőrt!!!én borotvált puncit nem is nyalok ki !!soha nem is nyaltam..undorodom tőle!!!!csak a szőrös!!csak a szőörs!!4ver!!ijáááóóóóó
2008. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a punci legyen kopasz, na jo ilyen esztetikai izek azok jok, de ne legyen egy erdo, nem vagyok en vadasz :D Kul en is a csajt szeretem, de szex kozben jo, ha van egy olyan erzesed, h a partnered igenis apolt, es ugyel a higeniara ! ! !
2008. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én barátom szőrösen szereti, viszont én mindig leborotválom (nem az egészet, én is hagyok egy kis csíkot), mert én meg így szeretem, és sztem is higiénikusabb.
2008. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Eléggé tapasztalt vagyok, és szerintem divat kérdése. Most divat a kopasz, 11 néhány éve volt egy csajom akkora pinaszőrrel, hosszabb volt mint a haja. Akkoriban a kopasz volt az unikum, most meg ha szörőset találsz.

Én szeretem ha van valami szőr is, rövidre vágva , vagy a felül csíkocska, alul semmi.

2008. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
teljes csupaszon jó a punci a szőrös gusztustalan vagy maximum ennyire legyen szőrös mint ennek a csajnak!: [link]
2008. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem előtte sem utána nem volt gond hogy elkalandozzam ott lent...abszolút jó volt akkor is mikor szőrös volt és így talán még jobb, hogy nem az. De mindenhogyan bejött ;) (F)
2008. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!