Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagy a szemérem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagy a szemérem ajkam?

Figyelt kérdés

(sztem azért mert kiskoromban úgy tisztitottam h meghúztam a bőrt és megnyúlhatott vagy nem tudom. Most kilóg a középső része (azt hiszem ez a belső szeméremajak) ...

Mit csináljak vele hogy ne legyen ien csúnya?persze nem műteni akarom,csak valami 5letet.Kenjem krémmel?Vagy magátol visszahúzódik egy idő után?Most vagyok 15 éves és körülbelül 9éves koromban "húzhattam" ott a bőrt utoljára.Köszi mindenki!


2008. máj. 26. 04:39
 1/9 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy a húzogatástól lenne. A tied egyszerűen ilyen és kész.

Nincs semmi, amivel kenhetnéd, hogy visszahúzódjon. Ha nem bírod elviselni, akkor csak műteni lehet.


De mielött ilyen drasztikus lépésre szánnád el magad, inkább nézz körbe a neten. Egyrészről ajánlom figyelmedbe a különböző amateur oldalak képeit, másrészről a profi sorozatokat is. (pl. az ALS sorozatok)

valóságos kultusza van a hozzád hasonló felépítésű lényoknak.

Azt elhiszem, hogy számodra furcsa/zavaró lehet, de hegyekben állnak a pasik, akik meg ezt szeretik. Úgyhogy ne tessék elkeseredni.

2008. máj. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

uhh szerintem egyáltalán nem baj az...

ti, figyi, itt kijelzi az e-mailomat?

2008. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nekem pl tök aszimetrikus
2008. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
26%
Szerintem vágass le belőle!
2008. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. Vagyis még fejlődhetsz. várj 21 éves korodik. és ha nem tötyög hanem nagyobb akkor hagyd. sok pasi arra gerjed. ha "husos" ott egy lány és nem szálkás. Tapasztalat.Régen sokat chat-eltem és ott azt kérdezték elsőnek. vagyis azt szeretik. szerintem necsinálj vele semmit.
2008. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mi aza ALS sorozat és mien kultuszra gondolt az első válaszoló?
2008. máj. 26. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem add a számba..:)
2008. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyugi nekem is olyan és a pasim erre gerjed....azt mondja még sose látott ilyen szép puncit :DXD
2009. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne agoodj nekem is olyan szóval nekem is ezek a kérdések juttnak az eszembe (: én is 15 éves vagyok.(:

puszi Picurka***

2011. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!