Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan fiú egyáltalán,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú egyáltalán, akinek tetszik Azyza?!?! (képekkel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mondjátok hogy neeeeeem:D Csak azért lennék erre kíváncsi mert Azyza mindenhol azt írja mennyi pasival szexelt már, stb. Nem tudom elhinni hogy képes valaki akár csak bottal is megpiszkálni ezt a szutykot.:D


2012. nov. 28. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik barátom; Nekem személy szerint nem az esetem.
2012. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az a lány akit megfektetnek egyszer-kétszer és ennyi.
2012. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
azyza pénzért csinálja. akinek nem jön össze semmi, az elmegy ahhoz a halálhoz
2012. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, látszik a fején, hogy az eszéért nem nagyon lehet szeretni.

Viszont elég formás teste van (volt 1-2 éve).

Szerintem nemcsak hogy nem szép a feje, hanem taszítóan buta és közönséges is - élőben nem találkoztam még vele, de a neten sok helyen láttam már.

2012. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Nekem tetszik, de amiatt amiket csinál, átvágnám a torkát

20/F

2012. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Feje ronda de nem azt dugod. Normális keretek között szóba nem állnék vele de 1-2 menetre pont az ilyen szutykok alkalmasak.
2012. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok kanos srác bevállalná.


Amúgy elég ocsmány és agyatlannak is tünik. A második képen meg megtanulhatta volna kezelni a photoshopot... azok a színek kicsit el lettek bénázva..

2012. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem kételkedem, hogy mennyi pasival szexelt, mert ha ő egy pasival se akkor igen sok nő mennybe jutna. Egy tipikus nő akinek nincs gondja külsővel, mert tényleg nem csúnya. Én csak azért nem piszkálnám meg, mert nem kedvelem az ilyen nőket különben miért ne? Nem kell zacskó a fejére.
2012. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az első képről azt hittem,hogy egy szörny az egyik filmből,amit már láttam.A másodikon már egész csinos,én járnék vele.Nem tudok róla semmi mást,lehet te ismered valamennyire a róla kialakított képet,én nem.
2012. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Ótvar ribanc, de a külsejével nincs gond, megrépáznám ezerszer is. A kérdező valszeg irigy rá :)
2012. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!