Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 13 éves lányomat rajtakaptam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lányomat rajtakaptam maszturbálás közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 13éves lányom. Van pasija is,(15éves) aki egy nagyon kedves,helyes,tisztelettudó srác kedvelem nagyon. De a minap rajtakaptam a lányom hogy ül a kádban, és a kezével izgatja magát majd halkan sikoltozik és mondja "Zoli még, még, jobban nyomd be a kemény faszod". Ő nem vette észre hogy rajtakaptam, mert akkor jöttem haza és nem tudta hogy már otthon vagyok. Szerintetek mit tegyek? Normális ez egy 13éves lánynál? Már a lányom viszonylag érett, borotválja a nemi szervét, de tipikusan későn érő tipus még kicsik a mellei is (A80). Segítsetek ez normális egy 13éves lánynál? Köszönettel: Egy aggóda apuka :)
2008. máj. 27. 23:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%

Hm...engem 9 évesen kapott rajta anyum bár én nem mondtam ilyeneket.Most 15 vagyok.Hát most érik,ezt meg kell értened(ha szabad tegeznelek).A mellméret ettől független.Hormonok...sztem normális,amit mondott az sem biztos hogy sok idegességet igényel....

Szerintem minden rendben,lehet,hogy így tudja csak felizgatni magát.De hogy láttad meg?Csakúgy bementél,és kilested?Fura...

2008. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
32%

A melltartóméret legfeljebb 80A lehet (olyan nincs, hogy A80...) :S

:D

2008. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem már megint csak szórakozik az a kissrác... 1. nem tudod őt úgy meglesni a fürdőben, hogy ő nem lát téged, 2. A80-as mellméret nincs, esetleg 80A-s, de az szerintem nem túl kicsi. És különben is egy apuka nem nézegeti a kádban a lányát és nem ellenőrzi a melltartója méretét.
2008. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

jajistenem, mért kell minden kérdés mögött szórakozó kissrácokat látni? válaszolni kell rá aztán kész. :) maga a maszturbálás nem gáz, meg az sem, ha a pasijáról álmodozik (jobb, mintha egy kollégádról álmodozna, nem?). Ne hozd előtte szóba, mert iszonyatosan zavarba fog jönni, és lehet, hogy bezárkózik előtted. Viszont úgy néz ki, ideje a szexuális felvilágosításnak. Megfelelő fogamzásgátlásról, tévhitekről, terhességről... :) Kitartást, kedves lányos apuka, lesz még rosszabb is. :)


(18 éves lány)

2008. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Mostanába sűrűn fordul elő az ilyesfajta kérdés. Rajtakaptam a 8éves lányomat ujjazás közbe stb stb stb.... Ha tényleg egy aggódó apuka, akkor én azt mondom hogy nem kell aggódnia. Ez természetes, és a lánya meg próbálkozik. Így ismeri meg önmagát. Ha meg egy hülye pisis vagy aki csak szórakozik, akkor üzenem hogy kicsit unalmasak már ezek a kérdések.
2008. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem normális, meg kell ölnöd, minnél hamarabb mielőtt meghalna. by: ex
2008. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
77%
szerintem is sántít a kérdés. Egy apuka tudhatná, hogy nem kell agódnia. Induljon ki fiatalkori önmagából :D
2008. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
84%

normális bár kicsit fiatalos kezdi..

főleg így? tényleg szó szeritn ezt mondta??

és honnan tudod h borotválja magát?? khm..

azt elhiszem h nem vett észre már biztos túl jó állapotban volt :D

2008. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit fura szerintem is. Nem értem minek kell nézni a lányod ahogy fürdik? Engem sose nézett apukám. És honnan tudod, hogy borotválja magát? Tán kilesed mikor csinálja? Attól még ,hogy az apja vagy szerintem ehhez semmi közöd!Már bocs. A nyolcvanas mell meg annyira nem kicsi...
2008. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
Hogyne lenne normális?!Vagy neked nem voltak "érési" metódusok a gyerekkorodban?!Én nagycsoportos voltam,mikor édesanyámat behívták,hogy hozzádörgölőzök mindenhez,s az ovónéniket is piszkálom...:)
2008. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!