Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idén leszek 17 éves még szűz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén leszek 17 éves még szűz, de van egy gondom az h nagyon kicsik a mellemim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez miert van? nagyon kicsik szinte nincs semmi. sokan piszkalnak is emiatt és már nagyon zavaró!
2008. máj. 28. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mell a legfontosabb. :) ha szép arcod van, ízlésesen, előnyösen öltözködsz, és van egyéniséged, nyert ügyed van a pasiknál. nem kell ezért önbizalomhiányosnak lenni.
2008. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ez a legfontosabb! Különben is még nőhetnek. Ha egy pasi szerelmes lesz, akkor nem a kiválasztott nő mellébe lesz szerelmes, hanem magába az egész egyéniségébe, személyiségébe.
2008. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Neked valószínűleg az áll jól, ha kislányosan öltözöl. Körül fognak rajzani a pasik! Csak vigyázz... van, amelyik egyenesen azért, mert tényleg kislánynak néz. Ha megtudja, hogy már idősebb vagy, akkor lehet, hogy még jobban hajt rád...

Csak azzal foglalkozz, aki hosszabb ideig is képes várni rád!

Ja: semmikééppen se viselj kitömött melltartót. Nagyon kiábrándító tud lenni, amikor leveszik.


Egyébként az is előfordulhat, hogy későn érsz. A családban mi a helyzet? Nagyszülők?

2008. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok, nekem is alig van valami, régebben kitömött melltartót hordtam de rájöttem az nem segít mert elég zavaró ha lekerül és nem az van alatta amire számított a pasi.

Próbáld elfogadni és ne törődj azokkal akik piszkálnak emiatt, nem a nagy mellektől lesz valaki vonzó, öltözz előnyösen, nőiesen, szép smink, frizura, tereld el a figyelmet a melleidről, nem az a legfontosabb.

2008. máj. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Az, hogy még szűz vagy, az nem tartozik a tárgyhoz. Örülj neki! Ezt komolyan mondom! Ismered a mondást: Korán nyíló virág hamar elhervad. De most nem ez a lényeg. A melleidet ne szégyeld! De ezt konmolyan mondom. Aki piszkál, vagy bánt emiatt, az magát minősíti. Te úgy fogsz tudni ezek közűl az emberek közűl kitűnni, hogy felülemelkedsz a sértéseken. Fiogadd el, amit kaptál. A másik pedig, hogy, mint mondtad, 17 éves sem vagy még. Szóval még bőven változhatnak a dolgok. Minden este, mielőtt elalszol, képzelődj egy picit. Képzeld el magadat úgy, mintha nagyok lennének a melleid. Na, nem faltól falig érőek, hanem akkorák, amekkorákat szeretnél. Képzeld el, hogy hogy viselkedsz, képzeld bele magadat különböző szituációkba, hogy mit szólnak az ismerőseid és próbáld meg magadban kialakítani azt az örömérzést, amit akkor érzel, hja arr gondolsz, hogy nagyojk a melleid. Ennek a dolognak több jótékony hatása is van. Az egyik, hogy megnő az önbizalmad és az önbecsülésed. Megtanulod elfogadni magad. Ezáltal megvátozik a kisugárzásod is és mindjárt másképp fognak Rád tekinteni. A másik pedig, hogy ezt nem úgy kezeld, mint ha a szégyened lenne. Attól, hogy valakinek kicsi a melle, nem ér kevesebbet és nem roszabb ember. Sőt, akit ilyenek miatt bántanak, az jobban viseli a problémákat és a többi emberrel szemben empatikusabban tud viselkedni, mert tudja milyen az, ha valakit bántanak. Úgyhogy összegzésképpen azt tanácsolom, hogy ezen ne bosszankodj. Tudod, nincs kis mell, csak nagy tenyér... Indulj ki ebből. Ha bármiben segíthetek még, csak írj. Üdv, Z
2008. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia:) Igazat adok az előttem lévőkkel.Én 21 éves vagyok,és hát mióta nagy lettem,a melleimet én is szégyellem,mindig nagyobb melltartót hordtam,hogy nagyobbnak látszódjon.De rájöttem hogy ez tök felesleges.Nekem azt mondta egy srác,hogy nem a nagy mell számit,ha kicsi,az nem baj.Legyen formás,és már is szexi lehet.Innentől kezdve,én se foglalkoztam a melleimmel.és mióta barátom van megint,előtte is szégyelltem,de feleslegesen,mert ő azt mondta hogy hülye vagyok,és fejezzem be azt hogy nem vagyok a mellemmel megelégedve,mert ezért fog elhagyni.Szóval megnyugodtam,mert neki nem a mellem mérete fontos.Ha a lesz barátod,és szeretni fog,neki se fog számitani.Ja,azt nem irtam,hogy 21 éves léttemre 70-es melltartót kell hordanom.De gondolj arra,hogy még fejlődésbe vagy,és még simán nőhet.Ha majd egyszer szülni is fogsz,még az alatt is nőhet:) Szóval ne szomorkodj ezen.Huzd ki magad,öltözködj csinosan,igényesen,és ne dugd el a melledet.Hidd el sikered lesz!! És a fiuk lássák azt hogy nem nézed le magad,hanem igen is büszke vagy arra amid van:) Remélem tudtam segiteni.Szió:)
2008. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előttem íróknak igazuk van. Én 19 vagyok, 70A mérettel. Régen zavart, de aztán megbarátkoztam a melleimmel. Ha ügyesen választasz ruhát hozzá, nem fog senkit érdekelni, hogy mekkora. Az én trükköm: felveszek egy feszes felsőt, aztán hasat be, mellet ki. Ha azt akarod, hogy kiessen a szemük, ülj be egy hűvös szobába :D le se fogják venni a szemüket a melledről :) Ne rágd magad azon, hogy kicsik. Fognak még nőni, és örülj neki, ha nem lesznek óriásiak. A barátnőim folyton panaszkodnak a nagy melleikre, meg hogy nem lehet rájuk melltartót találni. Akinek kicsi a melle, annak nem is kell melltartó :D sokkal jobban néz ki nélküle
2008. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pumpáról még nem hallottál?!

( de am egyet értek az elöttem szólokkal)

2008. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!