Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan dobjam fel a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a szexuális életünket?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Jó a szex vele, de nem ártana feldobni... Tejszínhab, erotikus masszázs, szexis fehérneműk kilőve...
2008. máj. 28. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
próbálkozhattok mondjuk szerepjátékokkal. Én magam még nem próbáltam, de állítólag jó dolog...
2008. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináljátok máshol.

jó idő van, kimehettek a természetbe, vagy egy két órára viszonylag nem túl magas áron ki szoktak adni panzió ill. hotelszobákat.

vegyetek egy társasjátékot.

vegyél fel szoknyát, bugyi nélkül, aztán villantsd meg neki...


bármi segít, ami változtat a megszokotton.

2008. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Én tudom. Nekünk is ez volt a baj. Ha haza jön egy basball ütővel jól verd meg, de úgy hogy törjön el a keze vagy a lába, s utána segít ha megmondod neki hogy MSZP-s vagy, arra tuti beindul. De ajánlom a tyúkólban, mert ott jó büdös van és jobban élvezi majd hidd el. Addig ne aggodj, max mond meg neki hogy P érték egyenlő 78 Pí vel. Remélem segítettem. by: ex
2008. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az is megoldás lehet, ha kicsit pihentetitek a dolgot, két-három hétig mondjuk, viszont sokat beszéltek róla. Ilyenkor kifejezetten jó, hogy nem személyesen, hanem telefonon, chaten, msn-en elmondjátok egymásnak, mit csinálnátok a másikkal. Izgató, és nagyon fogjátok várni a következő alkalmat. (Hároméves kapcsolatban élő)
2008. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szerepjátékok, telefonszex, és vegyétek meg a Káma Szutrát. Ez tuti befutó.
2008. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, ne haragudj, de baj ha már 2 év után fel kell dobni. Mi a pár nap múlva leszünk 2 évesek, és most a legjobb a szex. Teljesen ismerjük egymást, és nagyon élvezzük.

Ajánlom, hogy talán egy kicsit beszélgessetek egymással. Kinek mi a vágya. Sok minden kiderülhet, amit mondjuk 2 évig nem mondott el neked. Az újdonság, és az hogy meglepheted feldobja az együttlétet.

Itt a nyár, menjetek el piknikezni egy nem olyan forgalmas mezőre....:D

Menjetek el együtt egy szexshop-ba, még ha nem is vesztek semmit, de rengeteg élményt szereztek, és beindítja az ember fantáziáját.

Sok sikert hozzá!

Petranova

2008. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!