Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 eves vagyok, es meg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves vagyok, es meg nem volt orgazmusom, a parommal most koltoztunk ossze, talan, igy ossze jon? Ha tobb idot vaunk egyutt? Mar 1 eve szeressuk egymast, nagyon, es azt akarom ne valtozzon ez csak a sex miatt!

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én 21 éves vagyok,és nekem is van barátom,de mióta szexuális életet élek,nem volt hüvelyi orgazmusom,csak orálisan.Sajnos ez ilyen.Nem mindenki szerencsés.De talán ha kicsit többet tudtok együtt lenni,mégjobban elengeded magad,megismeri még joban a tested,és igy remélhetőleg sikered lesz.Sok szerencsét:)
2008. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így legalább több időt tudtok együtt tölteni és a szexre is több időt tudtok szánni, jobban megismeritek egymás szokásait. Remélem összejön a dolog!
2008. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt.Az első 1-2 hónaptól eltekintve szinte mindig van orgazmusom. Mindig figyel rám, és én is kitapasztaltam hogy a legjobb nekem. Ezt ő is tudja.Megvárja hogy nekem is jó legyen. Tudja a pasid hogy neked nincs? Vagy színleled? Mert ha nem elkellene neki mondanod .csak szóbol ért az ember.
2008. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. amikor nincs otthon, nyúlj magadhoz. ő honnan tudná, mi a jó neked, ha még te se tudod?

2. ha már magadnak megy, akkor mutasd meg a párodnak is, hogyan szeretnéd.

2008. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
a helyesírásod alapján te azon kisebbséghez tartozol akiknek nem nagyon fog sikerülni
2008. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!