Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A feneketeket borotváljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feneketeket borotváljátok?

Figyelt kérdés
nem puncira gondolok hanem a fenék juk körülire. én lány vagyok néha igen.
2009. aug. 23. 12:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nők válaszára lennék kíváncsi
2009. aug. 23. 12:36
 2/15 anonim ***** válasza:
én igen:)
2009. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És nem erősödött meg a szőr?mert nekem sokkal erősebb és már kicsit kijebb is borotválnom kell. epilátorral nem csinálja valaki?
2009. aug. 23. 12:52
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát igen ez egy kényes kérdés:S Ha nem borotválod le gusztustalan,ha leborotválod szúr...van aki gyantáztatja,az szerintem a leghatásosabb,de én nem mernék sztem elmenni:S

epilátorral ne próbálkozz,sztem eléggé veszélyes!


amúgy én ha pasim van szoktam,ha nincs akkor nem.

19/L

2009. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez örök probléma. Kicsit technikailag nehéz megoldani, mert érzésből kell, látni nem látok közben semmit és félő a sebesülés veszélye is.
2009. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
epilátorral miért veszélyes?
2009. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem.
2009. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én gyantáztatni járok, ott is leszedi a csajszi, prá perc és tök jo szép,, havi egyszer.
2009. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én is kozmetikushoz járok, 2 ezer forintért mindent lekap, elöl is, hátul is, és hetekig nem kell hozzányúlni. nem kell félni a kozmetikusoktól, a fazongyanta természetes nekik, és van aki tényleg nagyon ügyesen és gyorsan dolgozik:) persze ez fájdalommal jár, de az a helyzet, h tényleg megéri....szerintem:) én szeretem ha sehol sincs semmi, bizonyos pózoknál kellemetlenül érezném magam ha hátul lenne valami...
2009. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen pontosan kellemetlen ha szőrös a segg:)
2009. aug. 23. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!