Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

én már 30 éves vagyok, jo a sexuális életünk, de elötte mással nem volt jo, és vele mindent meg lehet beszélni, de én azt szeretném, ha egyszer lennénk ugy együtt, mintha én szüz lennék, és ez lenne az elsö.. ti hogy kérnétek ezt a párotoktol?

lány vagyok.


2009. aug. 23. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg neki, hogy szeretnél egy különlegesen romantikus alkalmat...olyan biztos nem lesz, mintha még szűz lennél, mert a szüzességet csak egyszer lehet elveszíteni, de ettől még lehet hasonló élmény pl. legyen romantikus, gyengéd, esetleg próbáljatok ki valami újat.
2009. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már egy csomo uj diolgot kiprobálzunk, de arra vágyom, hogy az elsö nem tuzl jol sikerült sexel élményemet mintha ujra lenne egy lehetöségem.. szoktunk romantikázni, nagyon gyengéd is tud lenni, de én egy olyan igazi gyönyörös dologra gondolok.. amikor szinte csak elem fogalalkozik..
2009. aug. 23. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én eccerűen odállnék elé, és aztmondanám neki, h szeretném, ha játszanánk kicsit, és eljátszanánk, h énmég szűz vagyok, és veled fekszem le először. megmondanám neki, h csináljon mindent úgy, ahogyan egy szűz lánnyal tenné. sztem nemutasítaná vissza. a pasik ált szeretik az ilyen kis "szerepjátékokat"
2009. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán megmondanám neki:)

Írtad is, hogy mindent meg lehet vele beszélni, nah hát akkor beszéld meg vele:) ne érezd magad kényelmetlenül:)

Nincs ebben semmi rossz:)

Szerintem örülne neki, általában szeretik a hapsik az ilyen szerepjátékokat (ezt az előző hozzászóló is írta:) )

Én sokat beszélgettem a barátommal, hogy ő milyen szerepjátékokat szeretne eljátszani, meg hogy én melyiket szeretném! Kérdezd meg tőle Te is...és akkor így felvezeted a témát:D aztán Te is elmondod, hogy Te mit szeretnél ;)

2009. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!