Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Imádom a párom, de mégsincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a párom, de mégsincs vele hüvelyi orgazmusom. Miért?

Figyelt kérdés
Orállal meg ilyesmivel nincs probléma, csak még kezdő. De ujjazásnál pl hiába lazulok el teljesen, rászorulok és fáj. Mit tegyek?
2008. máj. 28. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
utazzatok el 9 évre Irakba, jobb lesz hidd el
2008. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ellenséges vagy, pedig nem ártottam neked és senkinek
2008. máj. 28. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi orgazmusa nem mindenkinek van. Ujjazásnál pedig lehet, hogy nem nedvesedsz be rendesen. Lehet, hogy síkosítót kellene alkalmaznotok. Orálnál lehet, hogy azért nincs ezzel probléma, mert ott a nyáltól nedvesebb leszel.
2008. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
orál után is ez volt a helyzet :(
2008. máj. 28. 20:48
 5/7 anonim válasza:
szerintem probáld ki hogy magadnak kezd el az egészet izgasd fel magad a pasi elött és attol könyebb lesz hidd el. végül is te ismered legjobban a tested
2008. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm nek sem volt még soha hüvelyi orgazmusa és az anyukájának sem! Van ilyen a nőknél...
2008. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eleinte nekem is sikerült, de úgy egy hete nem tudom, mi van
2008. máj. 28. 22:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!