Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen egy erotikus, vad szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy erotikus, vad szex?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok és szeretnék tapasztalatokat gyűjteni, hogy milyen egy erotikus vad szex (ami nem fáj persze). Nem kamu kérdés.
2008. máj. 28. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Hmm. :) Szerintem attól lesz kemény és vad.. hogy nagyon nagyon lobog benne a szenvedély, nyílván a tempotól is, és hát persze a vágyak.. ha vmi tilos helyen, akkor főleg, annál nagyobb a vágy rá, amit nem szabad :)

NAhmeg még a pózoktól is lehet erotikus és vad, merész..

2008. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól lesz vad, hogy mennyire kívánjátok egymást. És persze a "nem szabad" is nagyon izgató tud lenni. A hevesség, a tempó is számít.
2008. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még szűz vagy és erre vágysz?Aztán majd 40-50 évesen fog hiányozni a gyengéd és romantikus szeretkezés?
2008. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. De szeretem azt is ha szuz lehetek ujra....minden jo, amiben szenvedely van. De ha szuz vagy meg, ne ezen jarjon az eszed. Senki nem szuletik ugy, hogy o maga lenne Venusz. Lassan szepen megtapasztalni a dolgokat a jo.

Meg kell ismerned magad es amikor eljon a megfelelo partner. ot is. Nagyon ritkan van olyan, hogy a szerelem es testiseg azonnal smakkol.

2008. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én alapvetően romantikus alkat vagyok, mégis néha nálunk is van vad szex. Ez nálunk a szavak használatában és nagyobb szenvedélyben nyilvánul meg, ilyenkor én is csunyán beszélek, amit a párom imád, mert egyébként elég félénk vagyok, ja és van amikor csak ugy egymásna esünk, mert épp ahhoz van kedvünk. Minden kapcsolatban van, amikor a gyengédebb, van amikor a vadabb szex van, mert igy lesz színes.
2008. máj. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel szűz vagy még, ne ezen filózz. Neked az fog jól esni, ha a barátod akivel először lefekszel gyengéd lesz, és vigyáz rád, arra figyel hogy neked jó legyen. Vad szex inkább olyanoknál alakul ki akik már egy ideje "szeretkeznek", sztem. Én úgy voltam hogy az elején még a nyugalmas szex érdekelt, aztán mihelyt kicsit tapasztaltabb lettem jöhetett a vadabb szex. A vad szex a nagy szenvedélyről, a különböző pózokról a vágyról, a bátorságról, merészségről is szól. Nem akarlak lenézni nem azért mondom, de a vad szexnél nincs gondolkodás, ott minden jön magától, és mivelmég nem szexeltél ezért nem tudnád h mit csinálj, vagy h h csináld, mit engedj és mit ne.
2008. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Cefet jó!

Mondjuk, aki ilyeneket kérdez, úgysem fogja megtudni soha.

És ez így van jól.

Ámen.

2008. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy aki ilyet kérdez sose fogja tapasztalni?:/
2008. máj. 29. 18:17




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!