Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, hamarosan összeköl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, hamarosan összeköltözünk egy haverommal, aki mostanság furcsán viselkedik velem. Honnan tudhatnám meg hogy meleg e? Anélkül hogy rákérdeznék?

Figyelt kérdés

Régóta haverok vagyunk de erre még nem sikerült rájönnöm. Sosem volt az a férfias tipus, de voltak barátnői, viszont nem szeret csajokról beszélni.

Mostanában gyakran ölelget, mondja hogy milyen jól nézek ki, meg ilyenek. Mások előtt is ezt csinálja, és ők is furcsának találják.


2008. máj. 29. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Ne kerdezz ra! Egyszeruen csak mondd meg neki, hogy neked nem tetszik, hogy olelget. Tok kellemetlen es azt az erzest kelti benned, mintha meleg lenne...meglatod mit lep ra.

En pl. randiztam egy sraccal akirol egy ido utan azt hittem, hogy meleg mert sokaig tartotta a tavolsagot. Mikor meghivott magahoz vegre, kiderult, hogy o tok normalis....a lakotarsa meleg...

Szoval ugyesen kell a szot forgatni es megtudod mi van.

2008. máj. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Simogasd meg este.
2008. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd meg tőle: Buzi-e vagy?
2008. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem jó ötlet egy meleggel összeköltözni. Egy ismerősömnél volt ilyen eset, és éjszaka rámászott a másikm és arra ébredt a gyerek hogy ráélveztek. Hát nem 2 percig zuhanyozott utána. De te döntesz.
2008. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

attol hogy meleg valaki még nem mászik rá mindenkire, mint ahogy normális hetero pasik sem másznak rá minden nőre aki az utukba kerül. szerintem ilyentől nem kell félned.


ha nagyon tudni akarod kérdezgesd csajokról, hogy tetszik neki ez meg emez. vagy találj ki valamit pl. mesélj neki valami meleg pasiról, és figyeld hogy reagál rá.

2008. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Nekem volt meleg ismerősöm, ő mondta ha begerjed egy pasira akkor teljesen elveszti az eszét és bármit megtesz, még olyat is amit egyébként nem tenne, tehát szerintem se árt vigyázni.

De csak ha zavar a dolog, hiszen manapság nincs abban semmi ha egy férfit egy másik jól megpopószexel, hiszen nem vagyunk a sötét középkorban.

2008. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Bármi lesz is, mond meg neki hogy csak gumival hagyod magad. (mindig legyen nálad, ez a meleg etikett szerint a "lány" feladata)
2008. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
A melegek ösztönösen érzik, hogy kihez lehet közeledni, kiben van meg a hajlam. Ha hozzád közeledik, benned is meg van a hajlam, tehát előbb utóbb meleg leszel. Vagy ha nem akkor boldogtalan, úgyhogy legyél meleg inkább.
2008. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ölelgetés egyáltalán nem buzis szokás, a melegek inkább visszafogottak és távolságtartók.

Ölelgetni főleg szektások szoktak. Egy csomó felekezetnél úgy végződnek a találkák, hogy mindenki mindenkit megölelget. Szóval ezen a szálon is el lehet indulni.

Egyébként megfelelő pillanatban nyugodtan rákérdezhetsz, és ha meleg akkor is nyugodtan összeköltözhetsz vele. Kivéve ha beléd van zúgva, mert akkor csak szenvedne szegény.

2008. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Javasold neki hogy menjetek egy meleg bárba, ha lelkes lesz akkor tudod hogy meleg. Ha zavarba jön akkor is. Ha hülyének néz akkor nem az.

De kipróbálhatod azt is hogy ha együtt vagytok az utácán és látsz a lányosabb gyereket, akkor azt mondod "Nézd az a nagy köcsögöt", ha röhög rajta és poénkodik akkor biztos nem meleg.

2008. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!