Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gerjedek a nevelőapámra. Gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerjedek a nevelőapámra. Gáz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, szűz. Mindig is nagyon tetszett nekem. Egyszer egy esküvőről kicsit részegen jöttünk haza anyával és vele. Elaludt a kanapén. Anyum a szobába nem tudta már bevinni, de ő bement oda. Én is kicsit ittas voltam, este kiosontam és benyultam a farkához. Éreztem h merevedése van, és picit masszíroztam ott, látszott h élvezi.


Nem merek rákérdezni azóta sem h emlékszik-e, élvezte-e vagy h lefeküdne-e velem. Mit tegyek?


2008. máj. 29. 15:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
igen, gáz. szerintem foglalkozz inkább a magad korúakkal, és ne anyád pasijával. ahhoz mit szólnál, ha anyád kérdezné meg a barátodat, (ha lenne) hogy lefeküdne e vele? gondolkozz kicsit...
2008. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerezz egy pacákot, aki meg anyádnak jön be, és cseréltek!
2008. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek. Tönkretennéd anyukád kapcsolatát?

Tudom, hogy az érzéseidről nem tehetsz, de ne éld bele magad. S ne cselekedj:)

2008. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj bele abba,hogy neked milyen érzés lenne fordított helyzetben,ha édesanyád a Te barátoddal kezdene ki,miközben alszol,és a barátod részegen alszik.Ugye pocsék?Soha ne légy a szüleid ellensége,nem érdemlik meg,és a magadé se légy!
2008. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy, nem gáz.
2008. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Add meg a címed, kicsit iszunk és nyugodtan nyúlj a farkamhoz, a vén fazont meg felejts el.
2008. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat. Valahol gondolom, hogy nem jó dolog ez. És akkor most megbeszéljem-e vele? Vagy bocsánatot kérjek tőle? Mert ha kérnék, de ő nem emlékeszik rá, akkor gáz van. Ha meg emlékszik és én nem kérek, akkor is...
2008. máj. 29. 15:54
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Szerintem csak akkor beszéld meg vele, ha akarsz tőle valamit. Viszont mérlegeld, a következményeket: válás, életre szóló összeveszés édesanyáddal, akinek bizonyos szempontból tönkre is tennéd az életét. Persze kivéve ha nem illenének össze, de ezt csak az idő tudná eldönteni.

Egyébként könnyen lehet, hogy az iránta táplált érzéseidnek egy komplexus az alapja. Amit a sokáig tartó apahiány hozott létre. Persze lehet hogy nem, de az ember ritkán tudatos, főleg nem szerelmi ügyekben.

2008. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te tiszta szégyen vagy!

16 évesen, és ráadásul anyukád pasijával kavarnál?? Remélem a bőr nem sül le a képedről amiért ilyet tettél. Én a helyedben befognám a szám, és hallgatnék, nem még felhántorgatnám a dolgot. Remélem legalább neki van esze, és józanon eszébe sem jutna egy ilyen kis hülye csitrire ránézni mint te!!

2008. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan szitu mikor irt valaki egy anya elszerete a lány barátját.nem te vagy az?
2008. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!