Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért 'menő' a szex a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért 'menő' a szex a mai fiatal lányok körében?

Figyelt kérdés

13-14 éves lányok mennek bele olyan dolgokba, amiről fogalmuk sincs.

Helyesen írni sem tudnak, de már azzal dicsekednek, hogy hány srác ment (menjen) át rajtuk. Hová halad a világ?


2008. máj. 29. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hello én 17 éves srác vagyok és én is kezdem észre venni hogy egyre több a k...a elégé elszomorító szerencsére találtam 1 lányt akit nagyon szeretek és nem olyan mint a legtöbb utszéli leányzó... szoval vannak kivételek de manapság egyre több az ilyen sajnos ... és ki tudja mi lessz
2008. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen természetes. Az ember arra van beállítva, hogy amint alkalmas a szexre, csinálja azt. Más kérdés, hogy a társadalmi és erkölcsi szokások nem ezt pártolják.


Természetesen én is annak a híve vagyok, hogy értelmileg is meg kell érni a normális szexuális élethez.

2008. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kétszáz éve még vénlánynak számított, akit 18 évesen még nem adtak férjhez. Akkoriban 13-14 éves korban való házasodás volt a szokás.

Inkább manapság tolódik el a szexuális érés az idősebb kor felé.

2008. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

ez baromság... régen 13-14 évesen házasodtak de kefélni nem kezdtek már akkor O_o


Manapság kezdenek a lányok és fiúk is egyre hamarabb érni, de sajnos csak biológiai értelemben. Emellett egyre jobban tendálnak a neoprimitív kultúrák felé -plázacicaság, emósság és egyéb szélsőségek- mondom én a J-Rock rajongó :P


S4L3M

2008. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom!De a pofájuk is elég nagy!A szüleiknek összekéne őket verni!Akkor megjönne az "eszük"!
2009. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyétek egy kalap alá az összes 13-14 éves lányt.

Én 14 voltam, mikor elvesztettem a szüzességemet. Egy éve együtt voltunk a párommal. Sokat olvastunk utána mindeketten. Még elméleti teszteket is elvégeztünk. Elkísért a nőgyógyászhoz is előtte. Aztán utána is. Minden simán ment. Felelősen, éretten viselkedtünk mindketten. Ő akkor 16 éves volt, én 14. Ő volt az egyetlen fiú, akivel lefeküdtem. Már lassan két éve még mindig együtt vagyunk. Rendszeres a szexuális életünk. Kiegyensúlíozott harmonikus a kapcsolatunk. Nagyon szeretjük egymást. De úgy látszik sajnos ezzel a rövidke történettel egyedül maradtam a korombeliek körében. :(

2010. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát akkor én kivétel vagyok mert nekem ez egyáltalán nem menő sőt szánalmas hogy mit művelnek a korombeliek. Ugyanis egyik nap a suliban az egyik lány rá kérdezett (mindegyik 14-15 éves) hogy van-e még olyan közülünk aki szűz...hát én akkor koppantam.Hát én most vagyok 14 és még csak barátom sem volt.Nem értem hogy akkor velem van a baj? Ez eléggé elborzasztott hogy senki nem rakata fel a kezét a lányok közül. 14/L
2010. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!