Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg nem zavarja, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem zavarja, nem frusztrálja a barátomat ez a szituáció?

Figyelt kérdés

A barátommal a tegnapi randinkon (ez volt az első igazi kettesben töltött randi) egy parkban nagyon egymásba feledkeztünk. Végülis annyi történt, hogy csókolóztunk, csókolgattuk egymás nyakát, illetve simogattuk egymás hátát. Én ettől majdnem elélveztem (sajnálom, nem tehetek róla, szűz vagyok, és Ő az első olyan fiú, akibe igazán szerelmes vagyok), és hát neki az elejétől fogva állt a pénisze. Én rákérdeztem többször is, hogy neki ez nem szörnyen kényelmetlen-e így, illetve, ha gondolja, akkor hagyjuk az egészet, és csak beszélgessünk. Ő azt állította, hogy neki nem gond, hogy ennyit csinálunk csak, és csináljuk, nem zavarja a szituáció, örül neki, hogy jól érezzük magunkat. Nekem viszont szörnyű bűntudatom van. Egy korábbi srác, akivel randiztam, nem egyszer leosztott, hogy vagy továbbmegyünk a csóknál, és kielégítem, vagy ne is csókolgassam, mert szörnyen kényelmetlen neki a helyzet. Én viszont még nem vagyok készen arra. A mostani barátom azt állítja, hogy Őt ez nem zavarja, vár, ameddig kell, addig is élvezzük ki egymás társaságát így. Tényleg nem haragszik rám ezért? Nem tudom, hogy mit higyjek. Biztos nem kényelmes álló pénisszel tölteni egy egész napot.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 26. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
nos, a pasikat télleg szörnyen szokta zavarni, ha felhúzzák őket, aztán meg úgyhagyják. még fájdalmat is tudnak ilyenkor érezni. sztem hihetsz a mostani barátodnak, h őt ez nemzavarja (MÉG)! de sztem észrefogod venni, h mikor van az h már kellemetlen neki is a szitu.
2009. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kényelmetlen neki.Ne gondolja sok gyökére aki előtte volt.Ebből is látszik, hogy többet érez irántad és nem akar kihasználni.Attól, hogy áll neki és te nem szopod le egyből a második randin ...nem fog haragudni rád.Örülj neki, hogy tisztelettudó veled és nem egyből le akar szopatni.De mindenképpen azért előtte jól ismerd meg...
2009. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szija:)Nekem is pont ilyen helyzetem volt régebben,mikor még szüzen megismerkedtem a barátommal:)Ő is azt mondta amit a te jelenlegi barátod.Nem kell ahhoz lefeküdnöd vele,h elmenjen:)simogasd,csináld kézzel,ha nagyon kész van így is képes elmenni:)
2009. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy igazat mondott.(mármint hogy nem zavarja)

Sok nő/lány azt hiszi, hogy zavarja a pasikat, ha "felhúzzák" őket, aztán meg nem lesz semi.Nyilván jobb lenne, ha több is lenne, de amúgy nem probléma az sem, ha abbamarad.Persze.... az oylan szexőrült-féle pasiknak jóhogy baj, de a normális férfiak nem csinálnak ebből gondot.


12:12:Miféle fájdalmat éreznénk?!XD


Amúgy ne legyen bűntudatod emiatt, mi is csináltunk ilyet, parkban, és engem egyáltalán nem zavart, hogy nem lett több.

Más párok is csinálnak ilyesmit!XD:D

2009. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a strandon szoktam felállítani a páromnak, ha nem akarom még, hogy kimenjen a vízből :D ő poénnak fogja fel, mint én, csak akkor szól rám, ha túlzásba viszem
2009. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre nem akartam, de ez az utolsó (strandos) nagyon aranyos!! :D :D :D :D Jó taktika,köszi. :D Hogy ez eddig nekem nem jutott eszembe... :D :D :D
2009. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egy kicsit megnyugtattatok!
2009. aug. 26. 17:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!