Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon ez így jó neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez így jó neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm talán eddig ha kétszer élte át az orgazmust akkor is úgy, hogy kézzel ingereltem (Én vagyok neki az első minden téren). De ettől független azt mondja, hogy Ö akkor is élvezi ha nem élvez el. És valóban élvezi mert azt azért lehet látni. Viszont Ö nem élvez el... Nem a gyengédséggel vagy a bizalommal vagy az idővel van a gond mert próbáltuk már mindenhogy. Volt, hogy 2 órán keresztül de akkor se semmi. Valóban élvezheti úgy is, hogy neki nincs orgazmusa?
2009. aug. 26. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A nők akkor is élvezik a szexet, hogyha a szerett faszival vannak.

Tehát, ha szeret téged, bizik benned (mivel minden téren az elsö vagy neki - simán lehet) ezért neki 'elég az' hogy intim helyzetbe vagy vele.

Tudod, a csajoknak nincs teljesitménykényszerük.

:)

F/17

2009. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
te nemélvezed a szexnek azt a részét amikor nincs orgazmusod? csak az orgazmus részét élvezed? amíg eljutsz odáig, azt nem?
2009. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Van hogy az én pasim is akárhogyan csinálja nem tudok elmenni:(Pedig 24 éves tapasztalt, tudja h kell csinálni és mégse...:( még akkor se ha egymás előtt magunknak csináljuk...:( Pedig szeretném...vagy ha mégis összejön (így erőltetve) akkor az nem az igazi:( Én nem tudom ugyan úgy élvezni...

De ez egyedi...Neki lehet teljesen más...Szóval nyugi és bízz benne beszélgessetek még róla:) 15/L

2009. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Élveni élvezheti... óóó már hogyne! :P Viszont ha azt mondja jó neki orgazmus nélkül is, akkor biztos úgy van. Bár ez nekem is fura. Nekem volt egy időszakom, mikor egyszerűen nem tudtam elmenni, nem volt az igazi. :S (Össz-vissz egy barátom volt/van:) ) Nyújtsd az előjátékot nagyon! Nem 10-15 perc! Akár egy bő fél órás is lehet, és ha már a falat kaparja, akkor se hatolj be! Nem egyszer fog elmenni! ;) 18/L
2009. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
L15 meg F24 jeeee fiatalság ............:D
2009. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
ez ugye egy vicc, hogy egy 15 éves lány ad szexualitás témában tanácsokat? bocsi, tudom, hogy OFF de nálam kiverte a biztosítékot...
2009. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Ja, az elég kemény, 15 éves kis csitri 24 éves férfival... miezmár...
2009. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Azért ennyire nem kéne elítélni...Tudok már egyet s mást az életről...a pasim azért 24 mert a korombeliek komolytalanok...elég érett vagyok ahhoz,hogy eldöntsem mi a jó nekem...

Nem vele veszítettem el...3 éve megerőszakoltak...azóta másképpen gondolkozom...nem élek a szüleimmel...egyedül oldom meg a problémáimat...nem cigizek,nem iszok...nyári munkám van...sportolok...és amúgy is csak a véleményemet mondtam el...nem kellene elítélni az embert...

2009. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor még érteném is a kritikát ha nagy baromságot írtam volna...de szerintem nem...ezt írhatta volna egy 20 éves is akár...ezért is nem értem...csak azért szól a kritika mert 15 vagyok, de a lényegre nem figyel senki...
2009. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nőnek csak akkor van orgazmusa ha kézzel ingerlik. Szerintem ez normális, ingereld kézzel, ahelyett, hogy frusztrálod, hogy aztán jó-e neki, ha nincs orgazmusa a sima reszeléstől (úgysem fogja azt mondani, hogy nem jó, aztán egy idő után majd el is játssza, hogy ne legyen ebből nyűglődés)
2009. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!