Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok ha egy 42...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok ha egy 42 éves NAGYONJÓ nő felajánlaná, hogy finanszíroz téged szex fejében?

Figyelt kérdés
Velem ugyanis ez történt. És hozzáteszem a nővel talán amúgy is lefeküdtem volna, meg kedvelem is. Nem is látszik hány éves. Egyetemen tanulnék és a szüleim nem tudnak támogatni. Nincsen senkim és semmim. Jóképű vagyok és ez a nő az egyik tanárnak a rokona akihez korrepetálásra jártam (már azt se tudom fizetni) és megtetszettem neki. De nem tudom mit csinálja. 21F

2013. jan. 18. 00:15
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DD így már megnyugodtam, hogy kár lenne kihagyni :D
2013. jan. 18. 00:19
 12/50 anonim ***** válasza:
51%
hát én nő vagyok, de fordított esetben is azt mondom soha-ez olyan mintha egy tárgy lennél amit megvásárol-gusztustalan...
2013. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
De több fiúval is csinálta már állítólag. Jól áll anyagilag. Remélem azért nem un rám hamarosan mert tényleg ellennék ott. És nem csak a pénz miatt. :D
2013. jan. 18. 00:21
 14/50 anonim ***** válasza:
65%
Naná,hogy dugd meg,én biztos,hogy megtenném,szép milfek a legjobbak.+még,ha fizet is érte,ki ne hagyd :D
2013. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
16%
12 - pff nők, ne hallgass rájuk kérdező :D
2013. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
12: A nők mindig álszenteskednek, de szerintem nincs ezzel probléma. Közületek is sokan megteszik, én azt is megértem!
2013. jan. 18. 00:22
 17/50 anonim ***** válasza:
10%
Kellemeset a hasznossal :)
2013. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
80%

Nőként nem tettem volna meg. Inkább diákmelóztam. De te tedd meg, a fiúk tapasztalataim szerint sokszor anyagiasabbak. :) A csizmás példa olyan hülyeség, mint a kulcs meg a lakat (erre jöhet a ceruza meg a hegyező példája).

Nemi betegségek szempontjából mindkét fél egyformán veszélyeztetett, ha össze-vissza kúr.

Itt meg épp a fiú van tárgyiasítva és a nő vesz szexuális szolgáltatást.

Bár még így is érthetetlen számomra: bizonyára nem tudja szegényke, hogy ingyen is lefeküdnének vele, hisz a fiúk könnyen kaphatók. ;)

2013. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
18%
Ugyan már, azt csinálsz amit akarsz. Nem kell mindenkinek tudni mindent. Menjél, de jó a nőnek, hiszen fiatal vagy és bírod is.
2013. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
50%
Kösz,nem vagyok pasi qrva.Ha szex,akkor mert jól esik.Ha meg bele esek,akkor járok vele és akkor már adhat ajándékot,meg ilyenek,de én is neki.
2013. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!