Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » LANYOK ti szerettek szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LANYOK ti szerettek szopni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem igazan,de mivel a parom szeretem es az oromet okoz,hogy elvezetet okozom neki.

De onmagaban nem.szeretek szopni es nem is izgat fel.


Ja,es erre a kerdesre majd egy csomo pasi fog lanyok neveben irni,hogy mennyire szeret szopni,meg lenyelni,hogy manipulalja a noket es onigazolasbol.

2013. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%
hát én őszintén még sose tettem még és undorodom k*rvára... a pasim megkérdezte a tegnap és pofám szakadt le ,hogy hogyan lehet ilyet tenni,hiszen ez annyira undorító.
2013. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11! Ne haragudj, de én a 10 vagyok. Én úgy látom magam nő vagyok. Szeretem csinálni és izgat és élvezetből csinálom.Ja és tényleg lenyelem. Én ilyen vagyok, ez van. N
2013. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyan nok,akik elvezik onmagat a szopast is,de a tobbseg nem igy van vele.
2013. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek, felizgat..meg tudom hogy örömet okozok! Szerintem az orál jó bemelegítésnek, és ha csak arra van helyzet! Van pár barátnőm aki egyenesen undorodik tőle, és fiu ismerősöm is, aki 'megalázónak' tartja. Hát...ízlések és pofonok! Én imádok! 19/L
2013. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kismillió ilyen kérdés volt. Nem lehet visszakeresni???


Emellett mi nem egy homogén massza vagyunk, hogy mind ugyan azt szeretjük. Van aki szereti, van aki nem.

2013. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, főleg Kedvesemnek imádom csinálni, jó a tudat, h élvezi, felizgat, mindig lenyelem. (N)
2013. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ivilicious ***** válasza:
imádok :Dmármint,akit szeretek, azt imádom.
2013. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én csak azért szeretem csinálni,mert jó látni,h a barátom élvezi.
2013. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!