Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A legtöbb lánynak elegendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak elegendő izgatással és síkossággal fel férne a csuklója a hüvelyébe?

Figyelt kérdés
igen csak meglepődtem mikor a barátnőm mesélte,hogy volt már,hogy nem csak az ujjait nyomta fel magának... gondolom afféle fiatal kori kíváncsiság hajtotta.ettől függetlenül nem érzem tágnak szex közben pedig nem rendelkezem nagy méretekkel. csak érdekelne,hogy egy ilyen jelenség mennyire átlagos :D

2013. febr. 14. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Meg vagyok nyugodva. Eddig tágnak hittem magam 2 gyerek szülése után, de ez nálam nem menne. :)
2013. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-es, nekem is pont ez jutott eszembe:-)
2013. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az durva! Nekem 3 ujjam sem fér be nemhogy az egész kezem.
2013. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

azért jelezném, hogy a kérdés az

"elegendő izgatással és síkossággal" kapcsolatban hangzott el...

Nem pedig "minden második kedden 19:20 és 19:35 között"...


Egész nyugodt lehet mindenki afelől, hogy egy hüvelybe belefér egy női kézfej, sőt még egy férfi kézfeje is, ami jó eséllyel nagyobb is..

Sok idő, sok síkosító vagy nagyon sok izgatás a természetes nedvesedéshez...

Ennél vannak extrább méretű műpéniszek is teljesen átlagos kínálatú szex shopokban...

Nem akkora cucc, hogy hüledezni kelljen miatta...

2013. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez hulyeség. A baba meg gátmetszéssel jon a világra.


Egy anyuka

2013. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14-es lehet hogy igazad van. De én csak a saját tapasztalatomra hagyatkozhatok. A legnagyobb ami volt bennem egy dezodoros doboz vastagságú volt, eléggé nedves voltam és iszonyatosan felizgúlt állapotban. A srác csak felssziszeni tudot és azt mondani ez nagyon szűk. Pedig van gyerekem is. Szerintem kicsit adotság is ki mennyire tágulékony.
2013. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De mi a fenének kellene az ökölnek beférni? Ez valami perverzió? :) Egy ujjtól is maximálisan ki lehet elégülni, ha valaki jó használja azt. De inkább a pénisztől, az való oda.
2013. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!