Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rá nyitottam anyukámékra szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá nyitottam anyukámékra szex közben mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd abba, amíg ki nem megy.
2013. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ja, hogy te nyitottál rájuk.

Csukd be az ajtót.

2013. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csukd be gyorsan az ajtót!
2013. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szállj be harmadiknak, vagy akaszd fel magad.
2013. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj nekik tanácsokat, hogy hogyan csinálják!
2013. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ennek a kérdésnek helyesen legalább kétféle olvasata van. lássuk:

1) rányitottam (igen, így egybe kell írni, mivel a rá az igekötő, és egybeírandó az igével!) anyukámékra. szex közben mit tegyek?

-- a megfelelő helyeken izgasd a partneredet a megfelelő módszerekkel

2) rányitottam anyukámékra szex közben. mit tegyek?

-- csukd be az ajtót kifelé menet, miközben halkan elnézést kérsz

2b) rányitottam anyukámékra szex közben (értsd: miközben a párommal szexszeltünk, rányitottam anyukámékra (véletlenül)). mit tegyek?

-- ügyesen próbáld kimagyarázni a szitut, és biztosítsd róla anyukádékat, hogy semmit sem láttak, semmi sem történt


szívesen :)

2013. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 carpediem1983 ***** válasza:
Semmit, csak máskor kopogjál...
2013. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Carbon92 te új vagy itt ha jól sejtem, az elmúlt fél órában olvastam néhány hozzászólásodat. Tetszenek az átgondolt, konstruktív válaszaid, a sziporkázó szóképeid, a merész, ám meglepően jó egysorosaid , és még interneten keresztül is lehet érezni, mekkora empátiával viseltetsz mások nyomora iránt. NE HAGYD ABBA! Mindenkinek hasznára vannak a bölcsességeid, melyeknek legvégső mondanivalóját balladai homály fedi, így ösztönözve a kérdezőt és a többi nyájas válaszolót, hogy nyissa meg szívét és elméjét és gondolkozzon.
2013. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!