Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a pasik elítélik azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik elítélik azokat a nőket, akik belemennek egyéjszakás kapcsolatokba, miért élnek az alkalommal?

Figyelt kérdés

Egyik pasi ismerősömmel beszélgettem erről, és azt mondta, hogy azok a nők, akik ilyet tesznek, elvesztik a hitelességüket, és semmibe veszi őket. Ám hozzátette, neki is volt már egyéjszakás kapcsolata, "de ő pasi", neki lehet...

Kérdezem én: Akkor miért vevők a pasik az egyéjszakás nőkre, ha utánna a csajt tekintik "ribancnak"?


2008. jún. 5. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre is az a válasz, hogy ők pasik, ők megtehetik. A nők meg nem. És mégis megteszik, ezért "ribancok". Erre jobb magyarázat nincs...
2008. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak mert másik oldalról meg ott van a sok női egyenjogúságot hangoztató női magazin, meg feminista mozgalom, hogy mi nők is megtehetjük, hogy kicsapongunk, és hogy nekünk is jár a szexuális szabadság.

Jár is, de ha élünk vele, akkor mi van? Én vagyok a ribanc, meg a hitelességét vesztett nő, akit a pasik kihasználnak, és még a saját nő táesai is úgy néznek rá mint a véres ringyra.

Férfi ismerősm azt is mondta, hogy engem pl tisztel a "tartásom" miatt, hogy csak is komolya kapcsolataim vannak.


Volt rá példa, hogy egyik ismerősömnek felajánlkozott egy barátnője, hogy mi lenne, ha szexelnének csak úgy. A pasi ennyit mondott nekem, persze nem a csajnak: "Miért is ne? ingyen kurva.."

2008. jún. 5. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Számodra mennyit érne az a pasi akit megkívánsz és csak egy éjszakára kellene? Gondolom te sem tartanád őt sokra, nem terveznél vele hosszútávú kapcsolatot..

Egyébként szerintem a férfiak azokat a nőket tisztelik, tartják valamire, akiket nem lehet csak úgy megdönteni, hanem harcolni kell a kegyeikért, ki kell érdemelni hogy lefeküdhessen vele...

2008. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igaz, ha jobban belegondolok.. akik egyből közölték velem h odavannak értem, máris nem voltak annyira "izgalmasak" és vonzóak :S
2008. jún. 5. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, a férfiak tisztelik azokat a nőket akik nem adják meg magukat rögtön. Mert hát ha belegondolunk egy olyan nőben aki egy-két szép szó után odaadja magát nem igen lehet megbízni. Másrészről meg a nők is elítélik az ien férfiakat csak aza külmbség hogy ezt nem hangoztatja annyira senki. Nekem ez a véleményem a kérdésedre.
2008. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mindenki gondolja úgy! természetesen számítanak a körülmények is...
2008. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kéne általánosítani...nekem semmi bajom az egyéjszakás csajokkal, sőt...imádom őket. Nem fárasztjuk egymást a fölösleges *hülyeszöveggel* hanem csak megtörténik.

Nem ítélem el őket mert ez nekem csak jó. Az 1 dolog hogy nem lesz a csajjal további kapcsolatom (hacsak nem mégtöbb egyéjszaka) de legalább a napokig tartó udvarlástól megkíméltem magam...nem a kurvákról beszélek itt, tehát félre ne értsetek. Azokról a fiatal diszkócicákról van szó akit felkapsz azt viszel :)

2008. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretem ezeket a "kalandokat", mert akármennyire jó volt mindkettőnknek és ha mindkét fél nagy odaadással csinálja és jófejnek tűnik az illető, valszeg a haverjainak csak így mesél: Megkúrtam egy ribit....

Szörnyű, hogy így lekezelik a nőket és én ilyen bánásmódnak nem akarok a részese lenni.

2010. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!