Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » "Gyerekes" dolog 21 évesen is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Gyerekes" dolog 21 évesen is filmsztárokra gondolni maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nincs pasim és ha maszturbálok, akkor mindig olyan pasikra gondolok, akiket a tévében látok és megtetszik. Ez ennyi idősen nagyon hülye dolog? Vagy mások is vannak ezzel így? Nem tudom, nálam ez olyan, hogy megtetszik valami emberke, és akkor kb. egy hónapig ő van toppon, aztán megunom és akkor már másikra gondolok, stb.
2008. jún. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp nincs pasid, akkor természetes, hogy valaki olyat keresel, aki bejön neked. Mindenki arra gondol, akire/amire akar. Nincs ebben semmi.
2008. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maszturbálás közben semmi sem ciki amire gondolsz. Mivel azok a gondolatok csak rád tartoznak, ne egy külső mérce alapján ítéld meg őket szerintem. Akkor van gáz, ha valaki nagyon extrém/perverz dolgokhoz vonzódik nem csak gondolati szinten.
2008. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyenek azok az extrém perverz dolgok ???pl??? am szerintem ez tök normális h ha nincs pasid és akkor másra pl sztárra gondolsz...
2008. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, milliók maszturbálnak Flipper a delfin, Lassie a skótjuhász vagy éppen Jumbó a kiselefánt nevét rebegve...
2008. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem ha nincs pasid.
2010. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Jól csinálod..!
2021. jún. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!