Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kideríteni, hogy a padtársam leszbikus?

Figyelt kérdés
egy kérdező lány
2008. jún. 6. 08:35
 1/8 anonim válasza:
15%
Bizony ciki, ha valaki nem tudja, hogy a padtársa leszbikus-e. Ha nyíltan nekiszegezed a kérdést, biztosan letagadná. Én a helyedben azt a jól bevált módszert alkalmaznám, hogy miközben ő a székén ül, te ülj fel elé bugyi nélkül a padra, miközben kötetlen beszélgetésbe elegyedsz vele. A reakcióiból ki fog derülni, hogy hogyan értékeli a dolgot.
2008. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát én onnan tudom, hogy a barátnőim nem leszbikusak, hogy pasikról beszélünk..igencsak sokat:)Szóval ha elmegy előttetek a suli "macsója" mond neki el, hogy neked mennyire bejön, aztán kérdezd meg tőle-Neked van "kedvenced" a suliban..?ha tud egy olyan srácot is.. és elkezd áradozni róla akkor nem hinném, hogy leszbikus viszont lehet nem vagytok olyan jó viszonyban, hogy elmondja neked a "kiszemeltje" nevét,de akármilyen félénk is,ha hetero beszélnie kell a pasikról ha csak úgy általában is...hát nekem ez a véleményem, remélem segíthettem:)
2008. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
megkérdezed a száddal
2008. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nincs igazán közös hozzá, ha azt akarná, hogy tudj róla, elmondaná. Sztem hagyd. De ha mindenáron többet akarsz tudni, beszélgessetek pasikról, de ez nem garancia. Attól még senki sem hetero, hogy beszélget az ellenkező nemről. Még áradozhat is valakiről, hogy megtévesszen. Én ha nem akarnám, hogy tudja vki, h leszbikus vagyok, simán előadnám a nagy pasifalót :)
2008. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Pl. úgy, hogy megnézed, ronda e?

Sajnos csak a szexfilmekben néznek ki jól a leszbikus nők, a valóságban mind kopasztott hajú, férfias ruhákban járkáló izé.

Viszont ha biszex, akkor gyertek el együtt hozzám tanácsadásra!

2008. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elmesélte, hogy egyszer kipróbálná lánnyal is
2008. jún. 9. 08:36
 7/8 anonim válasza:
20%
Hívd el a szünetben a wcre és csókold meg a száját, simogasd a comját. Ha gerjed, akkor legalább is biztosan biszex.
2008. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Miért fontos neked ez a kérdés?

De hogy ne csak kérdezzek, hanem véleményt is mondjak:

Abból ítélve, hogy suliba jártok, valószínűsítem, hogy TE és Ő is tizenévesek vagytok. - Ezt nézve, és annak fényében, amit mondott, hogy szeretné kipróbálni, - én azt gondolnám, hogy még nincs teljesen tisztában a szexuális beállítottságában...

Persze, az se teljesen kizárt, hogy puhatolózott, te vajon mit gondolsz két lány szerelméről...:)

Minden esetre, szerintem az hogy leszbikus vagy sem, nem kell hogy változtasson a barátságotokon. - És ha jóban vagytok, miért is ne beszélhetnétek ezt meg?

Minden jót neked!:)

M.

2008. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!