Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lesz még jó a szex nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még jó a szex nekem?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Kb 3 hónapja kezdtünk el pettingelni. Már elég jól ismerjük egymást és gondoltuk kipróbáljuk a szexet. Első alkalom fájt egy kicsit és véreztem is. 2. alkalommal is véreztem és ugyanúgy fájt. Viszont a 3. alkalomml éreztem, hogy végleg átszakadt a szűzhártyám és akkor gondoltam, hogy onnantól kezdve már csak jobb lehet. Az után is véreztem, de akkor már több ideig és több napig és jobban is fájt:S Ma újra próbálkoztunk, de hihetetlenül fájt. El sem tudom képzelni, h mennyire fájt :S Miért? Anyum szerint tudalatt félek tőle meg nem bízok a barátomban. lehetséges ez? lesz ez még jobb is? mióta együtt vagyunk, nagyon sokat veszekszünk, de mindig a féltékenykedések miatt. (suli, haverok stb) Nyári szünetben jobb lesz sztetek a kapcsolatunk? Lehet, h akkor már "érettebb leszek"? Lesz ez még jó? Köszi előre is. Én 16 éves vagyok ő 17.
2008. jún. 6. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
tudatalatt* bocsi a hibákért :S
2008. jún. 6. 20:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ugyan a férfi nem képviselője vagyok, de a párommal sokat beszélgetünk ilyen jellegű témákban. Alapvetően minden nőnek fáj az első eggyüttlét, és utánna akár 1 hétig is fájhat illetve vérezhet a szüzhártya. Főleg pisilésnél. Az hogy a többi alkalommal is fáj, szerintem annak köszönhető, hogy még nem "tágultál" ki. Ha huzamosabb ideig nem él valaki szexuális életet akkor bizony beszűkül, hiába volt neki előtte rendszeresen. Az hogy élvezni fogod e a szexet, az csak a partneren múlik. Ha elég türelemes, és meglehet vele beszélni a dolgot akkor egész biztos élvezni fogod az eggyütlétet. Alapvetően a csikló izgatás szinte midnen nőnél orgazmust okozhat, vaginálisan viszont "tanulni" kell az orgazmust. Sőt, a legtöbb nő csak a csikló által tud eljutni a csúcsra, hüvelyi úton nem. Habár van G-pont és egyebek, de ha tudsz beszélni a pároddal erről, akkor próbálja meg orálisan a csiklódat izgatni, persze kitartás kell. Párom úgy élte meg az első orgazmusát, hogy úgyérezte hogy rögtön bepisil. Érettség... Annak érzed magad? Akkor az vagy! Persze mindent csak ésszel! Sok sikert:-)!
2008. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a nyáriszünettől lesztek érettebbek, hanem hogy megtapasztaltok pár dolgot az életben, és tudjátok higgadtan kezelni a nézeteltéréseket. Ha amióta együtt vagytok, csa veszekedtek, biztos vagy benne, hogy folytatni kéne a kapcsolatot? Mert ezek szerint nem idő közben romlott meg a viszony...

Hogy on otpic is legyek: Szerintem pettingeljetek többet, egyelőre ne erőltessétek a behatolást. A fájdalom és a vérzés attól is lehet, hogy nem vagy elég nedves/felizgult. Nem tudom az eddigi próbálkozások között mennyi szünetet hagytatok, de nem lehet hogy a barátod az egyik korábbi sebet szakította föl a későbbi alkalmakkor? Egyébként az is lehet hogy rossz pózban próbáltátok, mert van 1-2 ami a nőnek eléggé kellemetlen, feszül benne a pénisz. Kísérletezzetek, hátha valahogy jobb. Nekem például kezdetben fájt a misszionárius, de lovagló pózban sokkal könnyebben rá tudtam ülni a barátom péniszére, és nem is fájt :) Sok sikert!

2008. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*ontopic
2008. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a nyarat, hogy akkor érettebbek leszünk, hanem hogy ugye nem bízok eléggé a partneremben és valószínűleg a veszekedések miatt. (Amúgy mindegyik veszekedés kis pitiáner veszekedés. Egyik szünetben összevesztünk, a másik szünetben már egymás nyakába borulunk. Több órás veszekedések csak ritkán voltak.) Amúgy ha nincsenek veszekedések jobb is lesz a kapcsolatunk. És akkor talán sokkal jobban el tudok majd lezulni és nem húzom össze a hüvelyizmaimat. Gondolom én...
2008. jún. 6. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem jól gondolod. De amúgy tényleg a bizalomnál kezdödik minden...Bizol benne eléggé? Illetve ha igen, akkor felizgat eléggé hogy ellazulj?

Persze lehet hogy az első rosz benyomás miatt félsz és ezért görcsölsz.

Ha piti dolgokon összetudtok kapni akár pár percre is, az nembiztos hogy jót jelent.

(Az első hozzászóló voltam)

2008. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem neki nincs elég tapasztalata 17 évesen!

Ennyi próbálkozás után nem tudja úgy csinálni,hogy jó legyen?

Te pedig a sok rossz élmény miatt félsz,hogy megint fájdalmat okoz és a benned lévő feszültség is ad rá egy lapáttal.

Próbáljátok ki,hogy nagyon-nagyon felizgat,sőt kézzel v.orálisan v.xy segédeszközzel eljuttat a csúcsra.Az orgazmus után eléggé el leszel lazulva és be is leszel nedvesedve ahhoz,hogy szépen lassan megpróbáljátok.Tanácsom az,hogy hatoljon beléd v.te csússz bele inkább,jobban érzed,hogy mikor kell megállni és lassan mozogj ahogy neked jó.Közben simogathatja a melled,főleg a csiklód az fontos.Ha már nem fáj akkor engedd neki,hogy mozogjon.Próbáljátok ki oldalról először,majd hátulról úgy tudod irányítani!!!

2008. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Seggbe próbáltátok már, úgy is fáj?
2008. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vicces
2008. jún. 8. 10:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!