Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3 napja lefeküdtem egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja lefeküdtem egy lánnyal este és másnap reggel. És 5-6 kiütés szerű piros pötty van a kukimon. Vajon mi lehet és mitől?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az történt, hogy az intelmek ellenére úgy szexeltél, hogy még csak kukid volt. Ez pedig betegséget majd halált okoz.
2013. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óvszert kellett volna húzni ha "egy lánnyal" van szó és nem az állandó és ismert barátnődről.. Nemi betegség szerintem a kisebb gond, főleg ha terhes lett tőled a csaj.
2013. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem a makkodon?

az majd elmúlik.

2013. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még csak kukid van, akkor hogy tudtál szexelni? Ahhoz legalább farok kell ... :-P
2013. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat vártam volna. Egyébként úgy néztem az előbb, hogy már elmúltak a kiütések, szóval nincs ilyen problémám. Amúgy meg ismerem és gondolom szedi a fogamzásgátlót.
2013. febr. 24. 15:45
 6/6 Feco975 válasza:
Gondolod hogy szedi a fogalmazásgátlót? majd ha kopogtat az ajtódon hogy gáz van apa, akkor is gondolkodj.
2013. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!